REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 09–15 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas

Pasiruoškite pačiai geriausiai meilės savaitei per visus 2016 metus! Ateinanti savaitė bus kupina įkvėpimo, atvirumo ir romantikos, tad jokiu būdu nepraleiskite progos pasimėgauti meilės pliūpsniu.

Tauras

Sveikiname, jūs laimite labiausiai stulbinamą astrologinį meilės potencialą! Ateinančią savaitę išgyvensite tikrą romantiškų santykių pakilimą. Didelė tikimybė, kad jūsų laukia sužadėtuvės ar net vestuvės. Jei taip, jūsų sąjunga bus palaiminta. Na, o nesulaukę šių pokyčių tikėkitės ypatingos dovanos, kuri kaip reikiant jus nustebins.

REKLAMA

Dvyniai

Kažkas iš jūsų giminaičių galimai planuoja staigmeną jums ir jūsų antrajai pusei, tad jei pastebėsite, kad artimieji kažką slapta tariasi, neskubėkite galvoti, jog tai – sąmokslas prieš jus. Priešingai, tai jums atneš labai daug naudos. Pavyzdžiui, jei neseniai susižadėjote, jūsų šeima planuoja slaptą vakarėlį su dovanomis ir sveikinimais. Ateinančią savaitę apie šeimą ir savo meilės reikalus galvokite tik pozityviai.

Vėžys

Labai tikėtina, kad jūsų su partneriu bendras siekis šią savaitę pagaliau duos rezultatų – ne tik materialių, bet ir sustiprinančių jūsų tarpusavio ryšį. Savaitgalį, tikėtina, nusimato metų vakarėlis, net jei tam nėra jokios ypatingos progos.

Liūtas

Ateinančią savaitę tiesiog privalote kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, o progų tam tikrai bus. Gali būti, kad jus paaukštins darbe, o gal gausite kokį nors apdovanojimą už puikiai atliktą užduotį. Galbūt pats laikas nustebinti mylimą žmogų ir pakviesti jį romantiškai vakarienei prabangiame restorane? Nenustebkite, jei kokią nors staigmeną bus paruošusi ir jūsų antroji pusė.

Mergelė

Meilės reikalai bus karšti it ugnis! Jūsų santykiuose vykstantys pokyčiai pagaliau atneš tikrą pasitenkinimą. Pajusite saugumą ir pasitikėjimą, o santykiai bus kaip niekada atviri ir romantiški.

Svarstyklės

Pasinaudokite ateinančios savaitės jausmingumu, kuris tiesiog sklando ore. Galbūt pats laikas skirti dėmesio vasiniam pasauliui ir kartu išmėginti meditaciją arba atvirai pasikalbėti apie savo svajones ir tikslus ateičiai? Leiskitės kartu į minčių ir pojūčių pasaulį bei dar kartą pajuskite, koks stiprus ryšys jus sieja.

Skorpionas

Dar kartą pajusite, kaip stipriai jus myli šalia esantis žmogus. Kitą savaitę jo ar jos meilė bus itin akivaizdi – komplimentai, įvertinimas ir visapusiškas dėmesys – tiek fiziškai, tiek ir žodžiais. Tai bus tikras meilės antplūdis, mėgaukitės tuo!

Šaulys

Meilės romanas darbe atrodys tarsi geriausias jums kada nutikęs dalykas – simpatija bus tokia stipri, kad atrodys, jog vienas kitą pažįstate jau visą amžinybę. Jūsų meilei bus palankios visos aplinkybės!

Ožiaragis

Didelis šansas, kad sutiksite žmogų, kurį pamilsite. Na, o jei neesate vieniši, ateinančią savaitę pajusite kaip niekada stiprų ryšį su mylimu žmogumi. Galbūt net sužinosite, kad laukiatės, jei tai buvo jūsų planuose.

Vandenis

Tai puikus metas išspręsti įsisenėjusias problemas ir susitaikyti. Būsite kaip niekada atviri pokyčiams ir naujiems sprendimams, o tai padės sukurti harmoniją, kurios ilgai ieškojote.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA