REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 16–22 d.)

REKLAMA

Avinas

Ateinančią savaitę jausite norą sustiprinti savo santykius su antrąja puse: galėsite mėgautis gilesniu emociniu ryšiu, nes abu būsite jautresni ir pastabesni vienas kitam. Vertinkite tai, kas gera, o visus ginčus bent savaitei atidėkite į šalį. Vėliau dėl to patys sau padėkosite.

Tauras

Galite tikėtis ginčų ar nesutarimų dėl finansų, o jei antroji pusė ne taip atsakingai žvelgia į savo atsakomybę valdant piniginius klausimus, tikėtina, galite rimtai susipykti. Tiesą sakant, tai net gi gali jus išskirti. Nors emocijos ims viršų, neskubėkite priimti sprendimo visko gerai neapsvarstę.

Dvyniai

REKLAMA

Dar aiškiau pamatysite savo santykius su antrąja puse, tačiau tai situacijos tikrai nepalengvins. Kuo daugiau žinosite, tuo sunkiau bus nuspręsti, kaip elgtis toliau. Gera žinia ta, kad motyvacijos išsaugoti santykius jums netrūks.

Vėžys

Meilė tiesiog skrajos šalimais, o jūs kaip niekada atvirai leisite kitam pažinti savo jautriąją pusę. Be to, tikėtina, kad galų gale paaiškės, kur veda jūsų santykiai. Patarimas: pasirinkite tai, kas jus džiugina, ir atsisakykite to, kas jums nereikalinga.

Liūtas

Sulauksite tikros meilės savaitės. Jei su kažkuo susitikinėjate, galbūt suprasite, kad tą žmogų pamilote. Jei esate vieniši, kils kaip niekada daug pagundų su kažkuo susipažinti. Prisiminkite, kad būsite
kiek jautresni nei visada, tad būkite atsargūs ir nepulkite į glėbį bet kam.

Mergelė

Šeimos dramos gali sužlugdyti bet kokią romantiką. Gali būti, kad sulauksite žinių, kurios jus paveiks emociškai, o gal jūsų tėvams prireiks jūsų pagalbos. Tikėtini ir pokyčiai santykiuose su antrąja puse.

Svarstyklės

Jei ketinate priimti sprendimą, susijusį su finansais, bendromis išlaidomis – atidėkite tai savaitei. Iš kitos pusės, santykiuose su antrąja puse bus kaip niekada lengva ieškoti kompromisų, o tai jums tik į naudą.

Skorpionas

Jei pastaruoju metu nerandate bendros kalbos su antrąja puse, nurimkite, viskas keisis tik į gera. Po sekmadienio priimti bendrus sprendimus bus kur kas lengviau, o pokalbiai taps sklandesni. Iki tol prireiks šiek tiek kantrybės.

Šaulys

Jei kažką slepiate nuo antrosios pusės – ateinančią savaitę tai bus jaučiama ir be žodžių. Tarp jūsų gali kilti konfliktų, tačiau jei manysite, kad kitas žmogus jūsų nesupranta, stabtelėkite ir apgalvokite, ar visko nesutirštinate. Gali būti, kad šį kartą pats laikas nusileisti jums.

Ožiaragis

Santykiuose bus daug neaiškumo ir abejonių. Jei neseniai išsiskyrėte, gali būti, kad sulauksite prašymo suteikti santykiams antrąjį šansą. Sprendimą atidėkite iki sekmadienio, nes tuomet viskas bus kiek aiškiau.

Vandenis

Jei per mažai dėmesio skyrėte antrajai pusei, ateinanti savaitė puikiai tam tinka. Pajusite daugiau džiaugsmo, meilės, artumo, o jei esate vieniši, gali būti, kad pamilsite tą, su kuriuo iki šiol buvote geriausi draugai. Jei kažkas bandys jus perkalbėti, tiesiog neklausykite jų.

Žuvys

Ateinančią savaitę bendravimas tiek artimuose santykiuose, tiek ir darbe bus sudėtingas. Jei svarstote priimti svarbų sprendimą, susijusį su jūsų meilės reikalais, geriau tai atidėkite.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA