REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Netramdykite savęs savaitės pradžioje. Prisipažinkite kitiems (ypač moteriškos lyties draugams ir šeimos nariams), kaip jaučiatės. Tai padės nuskaidrinti aplink jus tvyrančią atmosferą.

Savaitės viduryje pasinaudokite kūrybinės energijos antplūdžiu ir noru varžytis, kad sujudintumėte nusistovėjusį vandenį ir įneštumėte į kasdienybę daugiau veiksmo.

Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio ryto jus gali užtvindyti smulkmenos, įvairiausios detalės. Tiesiog giliai įkvėpkite ir nusiraminkite. Nuo šeštadienio vakaro ir likusį savaitgalį pasinaudokite žavesiu, kad gautumėte, ko trokštate.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Jeigu šiuo metu jums trūksta naujų idėjų ar norite imti įgyvendinti jau kilusias, padės turkio spalva.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 11, 23, 26, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris viskuo su jumis dalijasi: tiek džiaugsmo ir laimės, tiek liūdesio akimirkomis.

TAURAS

Savaitės pradžioje išdrįskite rizikuoti, ypač meilės reikaluose. Bet kokiose viešose, bendruomeninėse situacijose būsite apdovanoti už drąsą.

Vėlesnėmis dienomis būkite diplomatiški, stenkitės išlaikyti ramybę, nesileiskite įviliojami į tarpusavio kovas dėl valdžios.

Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio santykiai, meilės reikalai žydės kaip pasiutę. Pasinaudokite žavesiu ir būkite dosnūs. Nuo šeštadienio vakaro ir visą savaitgalį pasistenkite į kasdienybę įlieti jaudinančių akimirkų.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės išlaikyti atstumą nuo nervingų žmonių ar nervinančių reikalų, taip pat pagelbės, jei reikės aiškaus žvilgsnio, priimant svarbius sprendimus.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 9, 12, 19, 22 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra labai kantrus.

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus, pasistenkite nebūti labai kritiški. Nors bus sunku, būkite lankstūs. Vėlesnėmis dienomis situacija giedrės, sups bendraminčiai ir jūsų idėjas palaikantys žmonės.

Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio ryto svarbu atkreipti dėmesį net į mažiausias detales. Tikrinkite sąskaitas, duomenis, skaičius. O štai nuo šeštadienio vakaro ir visą savaitgalį bus daugiau linksmybių ir džiaugsmo, daugiau įdomesnių pokalbių ir energijos išmėginti ką nors naujo.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna pabrėš jūsų asmenybę ir individualumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 21, 25, 37, 40, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jumis pasitiki ir drįsta paprašyti patarimo.

VĖŽYS

Savaitę turėtumėte pradėti entuziastingai ir energingai. Kiti irgi pasigaus jūsų gerą nuotaiką, todėl kartu galite nemažai nuveikti. Nebijokite rizikuoti savaitės pradžioje.

Nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio saugokitės neramumų, kurie gali sudrumsti šeiminę laimę. Namuose būkite ypač diplomatiški.

Laiminga savaitės spalva. Drąsą gyventi ir džiaugtis šią savaitę pabrėžkite raudonais ir oranžiniais drabužiais ar detalėmis.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 12, 27, 30, 33, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba jus išklausyti ir duoti gerą patarimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA