REKLAMA

​Astrologija: kas griauna jūsų savivertę?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Svarbiausias žmogus jūsų gyvenime esate jūs! Taip pasakytų astropsichologai, kurių patarimai gali padėti susigrąžinti savivertę, didinti savimonę ir savivoką.

Daugybę psichologinių problemų, kurios apninka šiuolaikinį žmogų, lemia labai skirtingos priežastys. Tačiau šios turi vieną bendrą pagrindą – labai menką tikėjimą gyvenimu apskritai. Štai tokia nuostata labai apkartina visas gyvenimo sritis – meilę, darbą, savirealizaciją.

Šį pamatinį tikėjimą pasauliu ir gyvenimu žmogus gauna pirmaisiais savo gyvenimo metais. Jį vaikui perduoda mama ar kiti nuolatos su juo būnantys žmonės. Ankstyvame amžiuje tai perimama natūraliai.

Jeigu šito negauname maži, suaugę turime ilgai ieškoti, mokytis, daug kalbėtis su savimi ir kitais, kad atstatytume giluminį pasitikėjimą pasauliu ir žmonėmis apskritai.

REKLAMA

Be šio pagrindo negalėsime pastatyti stipraus pasitikėjimo savimi bokšto. Bet kokia sunkesnė, neapibrėžtesnė gyvenimo situacija supurtys ar išbarstys mūsų savivertę į šipulius.

Taigi nėra nieko blogo atstatyti savyje šią svarbią atramą, suvokti savąjį „aš“, atrasti, kad pirmiausia jūs esate svarbiausias žmogus savo gyvenime. Tik tada galėsite iš tiesų pamilti gyvenimą ir visa, ką jis jums siunčia.

Astropsichologijos specialistai dvylikai Zodiako ženklų pataria, kaip atrasti, kas klibina jų gyvenimo pamatą – pasitikėjimą savimi.

AVINAS

Po šiuo ženklu gimusieji turi talentą priversti kitus žmones pasijusti nevisaverčiais, nepakankamai gerais. Kai jiems nepavyksta tuo įtikinti kitų, kritikos strėlę atsuka į save pačius, ieško priekabių ar panyra į savigailą.

Reikia pripažinti, kad Avino ženklą valdančio Marso energija išties priverčia šio Zodiako ženklo atstovus kentėti nuo spaudimo būti greičiausiais, šauniausiais, geriausiais.

Vis dėlto didžiausią įtampą vaikui gali sukurti tėvai, kurie nuo mažens skatins aplenkti kitus, lenktyniauti ir laimėti, kai labai daug tikėsis iš savo vaiko.

Dabar esate suaugę, todėl, atradę priežastis, galite mokytis nebepaisyti aplinkos spaudimo, leisti sau būti tokiais, kokiais norite, nesimatuojant ir nesilyginant su kitais.

TAURAS

Antrojo Zodiako atstovai savivertę ir sėkmę gyvenime matuoja finansiniais rodikliais. Užtenka piniginei ar sąskaitai ištuštėti, ir jau nė patys nepastebėdami imsite savęs negerbti ar menkinti.

Taurams verta išmokti atskirti esminius (kas, kokie esate, ką gebate) ir laikinus (ką pasiekėte, kokius įvertinimus, atlygį, pritarimą ar nepritarimą gaunate) dalykus.

Tai padeda išsilaisvinti ir pasitikėti savimi bei savo jėgomis, nepriklausomai nuo pasaulio ar artimos aplinkos situacijos arba įvykių. Tik tada iš tiesų galėsite pasijusti laimingi.

DVYNIAI

Dvyniams labai lengva sukelti nepasitikėjimą savimi, nes jie itin priklausomi nuo atgalinio žmogiškojo ryšio. Vaikystėje šio ženklo atstovams pagyra yra svarbesnė net už deguonį, būtiną gyvybei palaikyti. Tačiau ne visi tėvai arba motinos dosniai giria savo vaikus.

REKLAMA