REKLAMA

​Santykiai per atstumą ir 12 Zodiakų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Didžiausias meilės priešas – santykiai per atstumą? Šiuolaikiniame pasaulyje taip sakyti būtų per skambu, nes daugeliui tenka keliauti, keltis gyventi ir dirbti į kitą miestą ar šalį.

Tokie ryšiai yra įprasti, ir tai nebūtinai yra blogai. Mokantys naudotis šiuolaikinėmis ir „pasenusiomis“ technologijomis (ranka rašytais laiškais, atvirutėmis) ir „senamadišku“ gebėjimu laukti ir išlaukti, gali kaip tik pakurstyti aistrą, pradėti labiau vertinti ilgesį ir kiekvieno susitikimo akimirkas.

Juk pernelyg dažnai partnerį ir buvimą drauge priimame kaip savaime suprantamą, amžiną ir nekintamą, mums „duotą“ dalyką, bet ar turėtų taip būti?

Pažvelkite, ką astrologai sako apie kiekvieno iš dvylikos Zodiako ženklų gebėjimą puoselėti ilgalaikius nuotolinius santykius.

REKLAMA

AVINAS

Jums patinka iššūkiai. Iš pradžių būtent taip ir žvelgiate į santykius per atstumą. Tik, deja, deja, ilgainiui jums gali pabosti rūpintis tokio ryšio palaikymu, nes tai reikalauja daug pastangų.

Avino ženklo atstovai turi polinkį entuziastingai griebtis naujų dalykų, bet nemėgsta pabaigti pradėtų. Jums, brangūs Avinukai, teks labai pasistengti ir į šoną nustumti visus trukdžius ir viliones, kad sutartu laiku būtumėte pasiekiami, kad sugebėtumėte išlaukti ir likti ištikimi pasirinktam partneriui.

TAURAS

Astrologai jums užkabintų medalį, jei tokį reikėtų skirti, už romantiškų santykių puoselėjimą ir jų išsaugojimą. Taurai turi įgimtą gebėjimą rūpintis mylimaisiais, juos lepinti, suteikti jiems malonumą, paversti jį abipusiu.

Net kai būnate atskirai, galite sužadinti prisiminimus apie kartu išgyventus malonumus, ir taip sėkmingai, išvengdami pagundų, sulaukti naujų pasimatymų su išrinktuoju.

Tarkime, galite nusiųsti kvapią žvakę ar partnerio vertinamo vyno butelį, taip pradžiugindami ne tik uoslę ar gomurį, bet ir atgaivindami brangias buvimo drauge akimirkas.

DVYNIAI

Jums svarbu kalbėti, bendrauti, o kaip šis procesas vyksta – jau antrinis dalykis. Štai kodėl Dvyniai gali visiškai lengvai palaikyti ryšį per atstumą.

Žinoma, jums būtina atrasti pakankamai ekonomišką bendravimo būdą, kitaip teks dirbti vien tam, kad apmokėtumėte telefono ir interneto sąskaitas.

Taip pat svarbu suvokti, kokį turinį komunikuojate, t. y. ne tik juokauti, pasakoti linksmas istorijas, bet ir suteikti partneriui pakankamai informacijos apie tai, kaip jaučiatės, ką nuveikėte, ką sutikote iš bendrų pažįstamų, kur dalyvausite.

Dalijimasis, keitimasis žiniomis, informacija, patyrimais, gebėjimas išklausyti partnerį kuria tvirtą, pasitikėjimu grįstą ryšį, ir visai nesvarbu, kur tuo metu su partneriu esate – tame pačiame kambaryje ar už tūkstančio kilometrų vienas nuo kito.

VĖŽYS

Greičiausiai rūpinatės partneriu ir vis įkalbinėjate jį ar ją taip dažnai neskristi, nevažiuoti pas jus? Jeigu norite būti teisingi, tada pasidalykite keliones, pasiskirstykite, kas kiek laiko kuris pas kurį skrenda ar važiuoja.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA