REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (05 23-29 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę bus svarbiau nei anksčiau, ar su partneriu mąstote panašiai, ar vienas kitą suprantate. Galbūt kažko kartu imsite mokytis ar giliau pasidomėti, kas abiem įdomu.

Kai kurie gali nustoti plaukti kasdienybėje pasroviui, atsisėdę rimtai ir iš širdies pasikalbėti jums svarbiomis temomis. Taip pat apkalbėti bendrus piniginius reikalus.

TAURAS

REKLAMA

Marsas nuo šios savaitės pabaigos ims judėti atgal Tauro astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Tai tęsis iki birželio 29 dienos.

Šiuo laikotarpiu palanku pasakyti, kad karalius yra nuogas, tai yra įvardyti nemalonius, nepatogius dalykus ir pamėginti juos spręsti. Galbūt kažkuris iš poros baiminasi judėti toliau ar įsipareigoti?

Svarbu, kad neužimtumėte gynybinės pozicijos ar automatiškai pultumėte kaltinti partnerį, išgirdę, ką jis ar ji mano. Būkite sąžiningi, išklausykite partnerio poziciją, permąstykite savąją, tai padės abiem santykiuose pajudėti į priekį.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje meilės planeta Venera įeis į Dvynių ženklą ir čia pasiliks iki birželio 17 dienos. Tai reiškia, akivaizdžiai sustiprės jūsų žavesys.

Vienišiams tiesiog privalu eiti į viešumą, dalyvauti renginiuose ir vakarėliuose, nes it magnetas prie savęs trauksite galimus partnerius.

Įsipareigojusiems, turintiems porą Dvyniams Veneros viešnagės jų ženkle pradžia gali būti keista. Kai kurie pasijaus, kad su partneriu juda lyg du laivai tamsoje, ir greičiausiai skirtingomis kryptimis.

VĖŽYS

Po darbo savaitės, artėjant savaitgaliui sumažės sėkmės faktorius romantiniuose reikaluose. Marsas nuo tada ims judėti atgal Vėžio astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Čia raudonoji planeta, atsakinga už veiklumą ir aistringumą, išbus iki birželio pabaigos.

Geriausiu atveju, šioje srityje prasidės „remonto“ darbai. Neturintiems poros, šiuo laikotarpiu žvaigždės nežada stulbinančių pažinčių ir patirčių. Jeigu sutiksite naują partnerį, su juo labiau sies seksas nei meilė.

LIŪTAS

Jei pastaruoju metu nuobodžiavote ar jautėtės vieniši, dabar sulauksite daugiau judesio, bendravimo ir linksmybių. Taip nutiks todėl, kad Venera įeis į Liūto astrologinio būsto Renginių ir įvykių sektorių.

Kai kuriems kils noras užmegzti romantinį ryšį su draugu ar pažįstamu. Kiti vienišiai nutars, atėjo laikas sukurti savo profilį pažinčių portale ar parsisiųsti interaktyvią pažinčių programėlę.

Neseniai pradėjusieji susitikinėti, kol kas vengs artimiesiems ir draugams pristatinėti išrinktąjį ar išrinktąją, greičiausiai baiminsis pavydo ar kitų neigiamų reakcijų.

MERGELĖ

Šią savaitę partneris padės jums gerai pasirodyti. Galbūt jis ar ji pakvies į svarbų renginį ar pristatys įtakingiems žmonėms.

Labai tikėtina, partnerio padedami, pataisysite ar sustiprinsite savo reputaciją. Iki pat birželio vidurio mylimas žmogus smarkiai pasitarnaus jūsų karjerai.

Savaitės pradžioje gali kilti neramumai poroje dėl šeimos ar giminės nario pasisakymų, atviro ar užslėpto jo / jos pavydo. Nesiklausykite ir neimkite į širdį jokių tulžingų žodžių.

REKLAMA