REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Išjunkite konkurencijos variklius ir kitą (pats žinote kokį) žmogų pastatykite aukščiau už save. Pirmomis savaitės dienomis paskęsite mintyse, nes daug ką turėsite apgalvoti, todėl truputis laiko vienumoje labai pravers.

Antroje savaitės pusėje sugrįš gera nuotaika, vėl norėsite stoti į pirmą eilę ir entuziastingai irtis pirmyn. Šeštadienį ir sekmadienį kiti žmonės netikėtu būdu padės jums pasistūmėti į priekį.

Laiminga savaitės spalva. Raudona šią savaitę jums labai tinka, padeda švytėti ir pasirodyti iš gerosios pusės.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 11, 16, 30, 33 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jumis žavisi ir džiaugiasi.

TAURAS

Savaitės pradžioje savo aplinkoje ieškokite netikėtų smagumų, nuspalvinančių kasdienybę. Pirmadienis gal atrodys nuobodus, tačiau kolegos ar draugai atskubės į pagalbą ir jį praskaidrins.

Antradienį ir trečiadienį būsite permainingos nuotaikos. Tvirtai laikykite dangtelį, kad į paviršių nelauktai ir ne vietoje neišsiveržtų emocijos (ypač pavydas ir savininkiškumas).

Antroje savaitės pusėje pasinaudokite žavesiu, kai pristatysite idėjas, kurioms aplinkiniai galbūt nepritaria ar laikosi kitos pozicijos.

Šeštadienį ir sekmadienį palengvės, kai į visa pažvelgsite iš kito žmogaus taško ar kitomis akimis.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio arba dramblio kaulo atspalviai jus ramins, padės jaustis darnoje su aplinka. Smėlio tonus derinkite su raudona, ypač, kai eisite į svarbius susitikimus.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 9, 12, 17, 25, 26 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris taip kaip jūs myli gamtą.

DVYNIAI

Pirmadienį turėsite tiek kūrybingumo ir energijos, kad reikės save įstatyti į vėžes, jei pradėsite naują darbą ar veiklą. Duokite postūmį pradžiai, o kiti tegu pasirūpina detalėmis.

Kitomis dienomis tempas sulėtės. Galbūt todėl, kad jums bus įdomiau stebėti ir analizuoti negu veikti? Antroje savaitės pusėje pasistenkite nebūti dogmatiški, verčiau įtikinėkite, naudodamiesi žavesiu. Šeštadienį ir sekmadienį saugokitės užslėptų pavojų, temų.

Laiminga savaitės spalva. Šviesiai žalia suteiks žvalumo, padės spindėti su pavasario saule ir atbudusiu pasauliu.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 13, 24, 26, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba duoti išmintingų patarimų.

VĖŽYS

Savaitė gali prasidėti ne taip sklandžiai, kaip tikėjotės ar kaip jums patiktų. Venkite konfliktų pirmadienį, ypač namie.

Kitomis dienomis galima emocijų ir aistrų audra. Išleisti į paviršių, kas susikaupė, yra gerai, bet tada labai sunku susikaupti ir priimti sprendimus. Pasitelkite jums būdingą jautrumą, kad savo aplinkoje išlaikytumėte taiką ir ramybę.

Antroje savaitės pusėje pasirūpinkite pirmiausia savimi, šiek tiek egoizmo – sveikas dalykas. Nuo šeštadienio popietės iki sekmadienio neišsišokite. Visai praverstų pabūti vienumoje ir susivokti jausmuose.

REKLAMA