REKLAMA

Birželio mėnesio prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Naujas mėnuo – naujos galimybės! Birželio mėnesį Avinas sulauks kelių viliojančių pasiūlymų, kurie padės jam visiškai pakeisti pagrindinę savo gyvenimo kryptį. Neverta atsisakyti tokios galimybės praturtėti bei pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Svarbiausia, ko Avinui reikės birželio mėnesį, – atidumas ir dėmesingumas. Sėkmė gali aplankyti netikėtai – laimingo atsitiktinumo ar naujo žmogaus iš jo aplinkos pavidalu. Birželio vidurys Avinui bus palankus artimoms ir tolimoms kelionėms, išvykoms, komandiruotėms ar iškyloms.

Mėnesio pabaigoje galimi kivirčai su artimaisiais. Galbūt Avinas nebus kaltas dėl nesantaikos, bet jam teks ieškoti išeities ir taikytis ar raminti kitus. Jeigu jis sugebės surasti tinkamą sprendimą, šeimoje netrukus vėl įsivyraus santarvė.

REKLAMA

Palankiausios birželio dienos Avinui naujiems darbams ir projektams pradėti: 2, 13, 22, 23.

Nepalankios birželio dienos Avinui, kai reikės būti ypač atsargiam: 1, 11, 15.

TAURAS

Birželio mėnuo šiam ženklui idealiai tiks susikaupusioms finansinėms problemoms spręsti. Jeigu Tauras turi skolų, neapmokėtų sąskaitų ir senų finansinių įsipareigojimų, vasaros pradžioje reikia būtinai viską sutvarkyti, nes tuo metu tam kaip tik atsiras galimybių.

Birželis bus palankus trumpalaikiams Tauro planams realizuoti. Jeigu jis turi idėjų, kurių įgyvendinimą vis atidėliodavo, tai dabar galės tuo užsiimti.

Jam patartina nevengti bendravimo su priešingos lyties atstovais, nepaisant to, kad jis galbūt seniai įsimylėjęs ir jo asmeninis gyvenimas sureguliuotas. Šį mėnesį jis semsis energijos būtent iš bendravimo su žmonėmis. Pokalbiai, juokas, malonios emocijos padarys jį stipresnį ir atsparesnį išoriniam aplinkos poveikiui, suteks teigiamos energijos.

Palankiausios birželio dienos Taurui naujiems darbams ir projektams pradėti: 1, 5, 12, 25.

Nepalankios birželio dienos Taurui, kai reikės būti ypač atsargiam: 6, 15, 19.

DVYNIAI

Dvyniai birželio mėnesį galės sau leisti šiokio tokio laisvumo ir griežtumo bendraujant su kitais, mat jie buvo per daug geraširdiški ir malonūs, nuolat skubėjo kitiems padėti, nuskriausdami save.

Žvaigždės rekomenduoja keisti elgseną ir bendrauti tik su tais žmonėmis, kurie tikrai patinka. Neverta gaišti savo laiko nemaloniems asmenims tik dėl to, kad niekas nieko bloga apie juos nepagalvotų. Tokia taktika neduoda jokios naudos, tik nuskurdina. Dvyniams reikėtų suprasti, kad neįmanoma visiems įtikti ir būti geriems, nes jų energija nėra neišsenkanti.

Birželio mėnuo pradžiugins Dvynius atradimais: jie aplankys naujas vietas, susipažins su naujais žmonėmis. Galimi karjeros poslinkiai. Mėnesio pabaigoje reikėtų stengtis neleisti pinigų nereikalingiems dalykams.

Palankiausios birželio dienos Dvyniams naujiems darbams ir projektams pradėti: 6, 7, 20, 28.

Nepalankios birželio dienos Dvyniams, kai reikės būti ypač atsargiems: 10, 19, 25.

VĖŽYS

Vėžiui patartina birželio mėnesį praleisti vadovaujantis mintimi „Meilė sau“. Jis per daug dėmesio skiria aplinkiniams, tačiau juo niekas nesirūpina.

Vasaros pradžioje derėtų palepinti save, padovanoti sau naują drabužį, laisvalaikio pramogą, apsilankymą grožio salone ar kirpykloje, užsisakyti gardesnius pietus nei paprastai. Toks egoizmas suteks galimybę morališkai pailsėti nuo visų ir atsipalaiduoti.

Mėnesio pabaigoje į Vėžį kreipsis pagalbos žmogus, su kuriuo anksčiau jis draugavo, tačiau paskutiniuoju metu ryšys buvo nutrūkęs. Būtinai reikėtų jam padėti, jeigu tik bus įmanoma. Pagalba gali būti ir materiali, ir psichologinė.

Palankiausios birželio dienos Vėžiui naujiems darbams ir projektams pradėti: 1, 5, 12, 25.

Nepalankios birželio dienos Vėžiui, kai reikės būti ypač atsargiam: 6, 15, 19.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA