REKLAMA

Atostogos pagal Zodiaką

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jau metai įpusėjo, prasideda atostogų sezonas. Kokias kelionių kryptis renkasi kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų?

AVINAS

Šio Zodiako atstovams patinka judesys ir nuotykiai, todėl jie gali tapti neramūs, pernelyg ilgai užsibuvę vienoje vietoje. Tobula jų atostogų kryptis galėtų būti Maujis, antra pagal dydį Havajų sala.

Joje yra galybė kelionių, iškylų maršrutų, šimtai paplūdimių, kur galima užsiimti vandens sportu, išbandyti užsiėmimus, kurių nė nežinojote esant. Mažiau aktyvūs Avino Zodiakai gali leistis į patyrimines ekskursijas po Maujo ar kitas Havajų salas.

REKLAMA

TAURAS

Didžiausias Zodiako prabangos mylėtojas – kas? Taurai mėgsta ir vertina gerus dalykus.

Poilsis atostogų rezidencijoje, kur galima mėgautis įvairiausiomis SPA procedūromis, minkštais patalais ir gera virtuve, jiems tiktų tobulai. Šis ženklas taip pat myli gamtą, todėl jam svarbu turėti kuo grožėtis ir kur atsigauti.

Visus šiuos reikalavimus galima suderinti nė neišvykstant iš šalies, tarkime, apsilankant Druskininkuose. Žinoma, Taurams patiktų kelionės į užsienį – gamta ir gurmaniškomis tradicijomis garsėjančias valstybes tiek Europoje, tiek kituose žemynuose.

DVYNIAI

Komunikacijos planeta Merkurijus valdo Dvynius. Nenuostabu, kad jie gerai jaučiasi ten, kur turi su kuo bendrauti.

Jiems patinka dažnai, kad ir trumpiau, nuskristi į Europos miestus, tarkime, Barseloną, Romą, Vieną ar Berlyną. Ten galima būti įvykių ir žmonių sūkuryje, pamatyti ir patirti daug naujų dalykų, be to, yra kur visą naktį pasilinksminti.

VĖŽYS

Šie garsėja kaip Zodiako namisėdos, namų dievai ar deivės. Leisdamiesi į kelionę Vėžio ženklo atstovai ieško jaukumo, vietų ir įspūdžių, kurie padėtų pasijausti taip gerai kaip namie.

Kadangi yra priskirti Vandens stichijai, natūralu, jie atsigauna ir pailsi prie vandens telkinių. Vėžiams ne tik patinka pasimaudyti, pabraidyti ar pavaikščioti basomis po smėlį.

Jiems taip pat svarbu, kad turėtų pakankamai erdvės. Šio ženklo atstovams labiau tiktų nuomotis apartamentus, nei grūstis dideliuose pilnuose viešbučiuose.

LIŪTAS

Liūtai pasižymi entuziazmu ir gebėjimu švęsti gyvenimą. Jeigu esate pašėlęs Liūtas, jums labiau patiktų Ispanijos sala Ibisa, kur gali nepailsdamas švęsti visą atostogų laiką.

Šio Zodiako atstovai taip pat dideli istorijos gerbėjai, todėl mielai tyrinėja šalis ir vietoves, turinčias gausų ir vertingą istorinį palikimą.

Ramesniems ar šeimyniškiems Liūtams patiktų pakeliauti po Airijos ar Škotijos pilis, gal net ten apsistoti ir pagyventi istorijoje, tikrąja ta žodžio prasme.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai vertina rankų darbą, architektūrą ir dizainą, todėl jiems tinka tokios kelionės, kur gali patyrinėti, atrasti širdį ir akis glostančių vaizdų ir dalykų.

Jiems tiktų nukeliauti į Japoniją, pamatyti šios šalies miestus, apžiūrėti šiuolaikinę ir tradicinę architektūrą, pasivaikščioti ir pasigrožėti tobulai suplanuotais japoniškais sodais.

REKLAMA