REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 30-06 05 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę partnerio išsakyti ir jums skirti žodžiai gali būti netikri. Net jeigu tai vadinamasis baltas ar būtinas melas, vis tiek tai yra melas.

Kai kurie Avino ženklo atstovai gali išties patirti šoką, jei sužinos, kiek ir kokios informacijos partneris nuo jų nuslėpė. Galbūt tai nesužlugdys santykių, bet gali pradėti pamažu juos graužti ir ardyti, jeigu atvirai nepasikalbėsite.

TAURAS

REKLAMA

Partneris gali nuvilti situacijoje, susijusioje su pinigais. Kai kurie Taurai liks taip įskaudinti, kad niekada nepasitikės partneriu, kai reikės daryti finansinius sprendimus.

Kiti gali atrasti, kaip neatsakingai gyvenimo palydovas elgiasi su pinigais, ir nusiminti, nes tai daro žalą porai, šeimai.

Taigi šią savaitę gali stipriai susvyruoti jūsų saugumo jausmas, todėl elkitės ne spontaniškai, o labai atsargiai ir apgalvotai.

DVYNIAI

Kai kurie Dvyniai norėtų šią savaitę sulįsti į olą ir ten pasislėpti nuo dabartinės santykių situacijos. Būtent to ir nereikėtų daryti.

Kai kas jūsų meilės, poros gyvenime tiesiog prašosi atidaus žvilgsnio ir permąstymo. Norėdami būti stipri ir vieninga pora, turite drąsiai pažvelgti į tai, kas šiam norui kelia didžiausią grėsmę, kas jus labiausiai skaldo. Plačiai atverkite akis ir širdis.

VĖŽYS

Jeigu graužiate save už tai, ko neturėtumėte daryti ar su kuo neturėtumėte būti, šią savaitę dėl to labai išgyvensite ir nusiminsite.

Romantinis burbulas gali sprogti, jums teks pažvelgti į realybę, kokia ji yra, taip pat – kalbėti gana jautriomis temomis.

Paklauskite savęs, kodėl tiek jėgų ir pastangų dedate tam, kas nėra realu? Esate verti tikros, o ne įsivaizduojamos, sufantazuotos meilės. Kad to sulauktumėte, teks įveikti savo baimes.

LIŪTAS

Jeigu užmezgėte romaną su draugu, situacija gali tapti nevaldoma. Jeigu nesate tikri dėl savo jausmų arba įtariate, kad draugas ima abejoti jūsų santykių sėkme, nutarsite atsitraukti.

Suteikite vienas kitam laisvės ir erdvės apmąstyti, suvokti, kas atsitiko, neskubėkite daryti išvadų ar spontaniškų sprendimų.

Galbūt įsitikinsite – jausmai tikras, tik šią savaitę viskas vyksta per greitai ir tai kelia jumyse sumaištį.

MERGELĖ

Šią savaitę partneris gali jus nuvilti. Jis ar ji negalės ar nenorės būti šalia ir švęsti jūsų pasiekimų ar atsisakys įveikti namuose kilusią situaciją.

Paramos trūkumas ar fizinis nebuvimas šalia gali turėti rimtų pasekmių jūsų santykiams, jeigu to neaptarsite. Neslėpkite nusivylimo ar to, kad jaučiatės įskaudinti vien todėl, kad bijote pradėti kalbėtis nemalonia tema. Kartūs vaistai gali išgydyti.

SVARSTYKLĖS

Jeigu neseniai susipažinote su vyru ar moterimi, šiuo metu gali būti sunku įvertinti meilės santykių potencialą.

Jam ar jai, tikėtina, reikia išspręsti tam tikrą teisinį klausimą arba šis žmogus planuoja išvykti iš jūsų gyvenamos vietos arba šalies.

REKLAMA