REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Kai priartėsite prie finišo linijos, nepamirškite palenkti į priekį galvos, kad patektumėte į pirmo puslapio nuotraukas!

Nesvarbu, kiek jėgų tai kainuotų, jums svarbu būti pirmiems. Jau savaitės pradžioje galėsite spindėti sėkmės spinduliuose. Mėgstate rizikuoti darbe, meilėje – visur. Gerai, kad dažniausiai ši rizika atsiperka.

Savaitės viduryje jausitės lyderiu, aplinkiniai jus tokiu ir laikys. Jai persvirus į antrąją pusę, gali užklupti abejonės ar nusivylimas. Geras jausmas, ką nors pasiekus, gali greitai išgaruoti, tačiau pasistenkite tai išsaugoti, kad ir kas nutiktų.

REKLAMA

Savaitgalį įkvėpkite giliai ir eikite į pasaulį su tuo nepajudinamu Avinišku pasitikėjimu, ir geri dalykai tikrai nutiks.

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės susikaupti ir išlaikyti ramybę.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 8, 12, 17, 19, 31 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, su kuriuo galite pakvailioti. Ir visi tie, kurie ne tik rimtai viską priima.

TAURAS

Jūsų laikysena daug pasako apie jus. Pirmadienį atsistosite tiesiai, išdidžiai, tvirtai remdamiesi kojomis į žemę. Išties labai gera būti žemėje ir čia jaustis savoje vietoje.

Šią savaitę, ypač antradienį ir trečiadienį, bus svarbi jūsų laikysena, kai kils keistas konfliktas su draugu ar įtakingu asmeniu.

Ketvirtadienį ir penktadienį leiskite laiką su žmonėmis, kuriems neturite aiškintis ar ką nors įrodinėti. Jeigu savaitgalį išsiruošite apsipirkti, neskubėkite, darykite tai lėtai ir atsakingai.

Laiminga savaitės spalva. Žalia yra ir bus jūsų spalva. Ypač švelniai ar pilkšvai žalia jus ramina, įžemina ir padeda pelnyti kitų pasitikėjimą.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 11, 14, 27, 30, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka pabūti šalia ramiai ir mėgautis gyvenimu.

DVYNIAI

Pirmadienis dažnai būna sunki diena, tačiau ir ji praeina. Jei tądien kils daug klausimų, jau greitai atrasite ar išgirsite į juos atsakymus.

Antradienį arba trečiadienį turėsite intelektualų pokalbį, kuris privers radikaliai pakeisti požiūrį srityje, kurioje save laikėte ekspertu.

Antroje savaitės pusėje galite pridaryti klaidų bendraudami, tačiau savaitgalį pavyks jas atitaisyti. Sekmadienį imkitės iniciatyvos, ruošdami didesnį pasibuvimą ar susitikimą.

Laiminga savaitės spalva. Dėvėkite ryškių, linksmų spalvų drabužius. Šios jus drąsins ir išsklaidys niūrias mintis.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 9, 14, 27, 36, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Bendraukite su tais, kurie supranta jūsų nerimą ar bėdą ir moka jus paguosti.

VĖŽYS

Jeigu savaitės pradžioje nesinorės niekur eiti ir bendrauti, atraskite pateisinamų priežasčių likti namuose.

Greičiausiai ir taip turite ką veikti, nes užsiėmėte šimtais dalykų, todėl dabar iš tiesų neturite laiko pašnekesiams su draugais ar kolegomis.

REKLAMA