REKLAMA

​ Birželio kinų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Horizonto platybės… Pirmąjį vasaros mėnesį bus labai svarbu protas, išradingumas, smalsumas, naujovės, keitimasis idėjomis.

Jeigu kas per stipriai įsikibo į sena ir nenori priimti naujų dalykų, atrodys juokingai arba nerimtai, o blogiausia birželį – vengti kompromisų.

Tačiau susižavėjus naujovėmis būtina išlaikyti pusiausvyrą – tvirtai stovėti ant žemės. Kas iš nuostabių fantazijų ir vizijų, jei jos kaip muilo burbulai tiesiog sprogs ore?

Birželį susilaikykite nuo rizikingų investicijų. Vasarą leidžiama svajoti, tačiau reikia nepamiršti sveiko proto.

REKLAMA

ŽIURKĖ

Ranka ranką plauna

Nors Žiurkės metais gimusiems birželį magės pakovoti už laisvę ir nepriklausomybę, jiems svarbu nenustumti į šalį aplinkinių. Už tai sulauksite keršto. Be to, be aplinkinių pagalbos nepasieksite savo tikslų.

Verčiau ieškokite kompromisų ir nepervertinkite savęs ir savo pastangų. Meilėje turėtumėte rodyti kiek įmanoma daugiau dėmesio partneriui, kitaip pražiūrėsite kai ką svarbaus ir rimto.

JAUTIS

Kalbėkite

Birželis palankus judėti karjeros laipteliais aukštyn. Jeigu ilgai planavote pokyčius, dabar tinkamas metas juos pradėti. Labai svarbu dalytis planais ir idėjomis su kolegomis, vieni nieko nespręskite.

Ši taisyklė galioja ir privačiame gyvenime. Kalbėkitės su partneriu, aiškinkitės jo ar jos motyvus, ketinimus, tikslus. Taip išvengsite nesusipratimų ir klaidų, kurios gali brangiai kainuoti.

TIGRAS

Su komanda geriau

Tigrams birželį labai norėsis laisvės, tačiau, to neaptarus su kitais, vargu ar pavyks jos siekti be pykčių ar nesusipratimų.

Teisiškai tai įmanoma, vis dėlto žmogiškai, stengiantis išlaikyti ryšius, verčiau dalytis su aplinkiniais savo norais ir kalbėti apie savo poreikius.

Darbe šį mėnesį pasieksite svarių rezultatų, jeigu daug dirbsite ir bendradarbiausite su kolegomis.

KIŠKIS

Atsigręžkite į save

Birželį pasijausite tarsi apgauti: jūs tarsi iš akių perskaitote kitų žmonių pageidavimus ir skubate jiems padėti, tačiau aplinkiniai visiškai nepaiso jūsų norų ir poreikių.

Gal pats laikas tai keisti? Pradėkite patys labiau savimi rūpintis, tada ir kiti rūpinsis. Šį principą taikykite ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Tada nereikės verkšlenti ar kaltinti kitų.

DRAKONAS

Skubėkite lėtai

Birželį Drakonams kris geros kortos romantiniuose reikaluose. Visi trokš su jumis draugauti. Jei esate vieniši, dar kiek palaukite, neskubėkite rizikuoti.

Taip pat ir finansų srityje venkite rizikos. Darbe pavyks pajudėti į priekį, jeigu atsisakysite diktatoriškos bendravimo manieros. Daugiau optimizmo ir darbo komandoje atneš visiems naudos.

GYVATĖ

Ramiai!

Birželį Gyvatės metais gimusieji gali pajausti spaudimą: atsiras nemažai naujų galimybių, tačiau kurią iš jų rinktis?!

Esate pakankamai realistiški, todėl oro pilių tikrai nestatysite. Šis mėnuo palankus įvairioms abejonėms ir kliūtims įveikti, per tai išmokti ko nors naujo ir tapti stipresniems.

REKLAMA