REKLAMA

​Laimingiausias skaičius. Ar toks yra?

REKLAMA

Jei paklausinėtume aplinkinių, koks yra jų laimingas skaičius, išgirstume labai įvairių atsakymų.

Vieniems nelaimingiausiu laikomas 13 yra pats sėkmingiausias, kitiems laimę neša 1, 3, 5 ar 6, o daugelis žmonių įsitikinę, kad būtent 7 yra laimingiausias skaičius.

Kiekvienas skaitmuo yra kitoks, skleidžia savas vibracijas ir visiškai kitaip veikia skirtingus žmones, nes skiriasi jų asmeniniai skaičiai.

Taigi, ar patys numerologai sutaria dėl vieno vienintelio skaitmens, kuriam būtų galima uždėti laimingiausiojo karūną?

Visai nemažai jų mano, kad ji turėtų atitekti skaičiui 3. Anot numerologų, šis skleidžia daugiau laimės bangų nei kiti skaičiai. Trejetas siejamas su žavesiu, laime, atvirumu, menu, grožiu, gebėjimu bendrauti, viltimi ir optimizmu.

REKLAMA

Neįsisąmoninta laimė

Įdomiausia, kad žmonės, kurių Gyvenimo kelio skaitmuo yra trejetas, dažnai visiškai nesijaučia esantys laimės kūdikiais.

Galbūt todėl, kad jie nuo mažens įpratę prie to, kad visa, ko imasi, siekia, daro, jiems sekasi lengvai, be didelių kliūčių ar pastangų, o aplinkiniai noriai jiems padeda.

Kas tai, jeigu ne laimė? Trejetukams užtenka pasikalbėti su žmonėmis, kurie visą gyvenimą turi atkakliai ir sukandę dantis irtis į priekį.

Jiems vertėtų pabendrauti su tais, kurių Gyvenimo kelio skaičius yra 4. Šiems nuolatos tenka dėti daugybę pastangų, stengtis iš paskutiniųjų, o kartais – ir galva siena pramušinėti, kad bent reikalai kiek pasislinktų norima linkme. Kai Trejetui durys pačios atsidaro, Ketvertukui jos dažnai užtrenkiamos prieš nosį.

Numerologijoje skaičius 3 taip pat siejamas su talentu, meniniais gabumais. Trejetai gali tapyti, dainuoti, šokti, rašyti… Žavesys, kuriuo taip pat stipriai spinduliuoja 3, šio skaitmens paženklintiems žmonėms padeda lengvai surasti partnerius, padėjėjus ar mecenatus. Gyvenimas jiems pakankamai lengvai atveria galimybių gausos ragą. Kiek Trejetukai jų išnaudoja – jau kitas klausimas.

Užtat Ketvertukai jau nuo mažų dienų atranda vieną tiesą – šiame pasaulyje nieko lengvai negausi, todėl turi sunkiai ir atkakliai dirbti, kol tave aplankys sėkmė. Jokių laimingų atsitiktinumų, palengvinimų, apylankų ar pagalbos jie paprastai nesitiki. Kita vertus, kas iš jų atims patį didžiausią turtą, kurį patys užsidirbo, – atkaklumą?

Vis dėlto neverta aimanuoti, jeigu mūsų asmeninių skaičių eilėje nėra skaitmens 3, bet nėra ko džiūgauti neturintiems skaičiaus 4.

Juk svarbių Gyvenimo kelio skaičių eilėje yra ne tik šiedu.

Nėra geresnio lyderio už Vienetą.

Pats geriausias diplomatas yra Dvejetas.

Nėra tvirtesnio chrakaterio žmogaus už Ketvertą.

Niekas nenurungs Penketo energingumu.

Šešetas geriausiai už visus geba kurti namų jaukumą ir kurstyti šeimos židinį.

Septynetas sėkmingiausiai moka nerti į dvasingumo ir išminties pasaulį.

Nėra geresnio viršininko už Aštuonetą.

Niekas neprilygs Devynetui dosnumu.

Jeigu mūsų ypač svarbių gyvenimo skaičių eilėje nėra trejeto, dar nereiškia, kad negalime iš jo pasimokyti gyvenimą lengvinančių savybių – atvirumo, pozityvumo, optimizmo, draugiškumo ir bendravimo meno. Sėkmės!

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA