REKLAMA

​Vasaros meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Lauke oras tai karštyn, tai šaltyn. Tokia ta lietuviška vasara. O kaip bus su meilės reikalais? Ar jie spės įkaisti?

Kaip šią vasarą seksis dvylikai Zodiako ženklų – vienišų ir įsipareigojusių? Ką šiuo klausimu nuveiks Venera ir Marsas, meilės ir aistros kurstytojai?

AVINAS

Vienišiams

REKLAMA

Prasidėjus vasaros sezonui, dar laikysitės įsikibę senos meilės. Tačiau nuo liepos 12-osios perjungsite pavaras, norėsite mėgautis vasara visu tempu čia ir dabar.

Nors flirtuosite į kairę ir dešinę, būkite atidūs – galite pagauti auksinę žuvelę. Ant jūsų meškerės užkibs labai „karštas“ vaikinas arba panelė. Rugpjūtį galite susimąstyti – gal iš to išeis kas daugiau nei atostogų romanas? Rugsėjį galite pasitikti šviežiai įsimylėję.

Susiporavusiems

Džiaukitės būtent šiai vasarai sudarytu nauju jausmų mišiniu iš vidinio artumo (iki liepos 12 d.), linksmų užsiėmimų (nuo liepos vidurio iki rugpjūčio 5-osios) ir netgi konkrečių ateities planų (likusią rugpjūčio dalį). Vis dėlto pačią saldžiausią grietinėlę nuo meilės ir romantikos torto galėsite skanauti visą rugsėjį.

TAURAS

Vienišiams

Su vasaros startu pradėkite ir flirto sezoną, jums puikiai seksis tai daryti. Nuo liepos vidurio iki rugpjūčio pradžios elkitės kiek ramiau. Atraskite laiko pabūti vienumoje, su savo mintimis ir jausmais.

Tai bus tyla prieš audrą, nes jau rugpjūtį vienišių areną imsite šturmu. Viliosite ir žavėsite. Drąsiai kalbinkite tuos, kurie jums patinka, jūsų laukia sėkmė.

Susiporavusiems

Iki birželio pabaigos su partneriu kalbėkitės visomis įmanomomis temomis, nes būsite tarsi viena širdis ir siela. Vis dėlto į meilę gebėsite žvelgti blaiviai, ne pro rožinius akinius.

Visai kiti reikalai bus liepą. Nebenorėsite kalbėti, lūpos bus skirtos bučiniams, o rankos – apkabinimams. Būsite labai švelnūs savo mylimiesiems, o šiems net kojos links, jus pamačius. Gerumas tas gyvenimas…

DVYNIAI

Vienišiams

Birželį ir liepą noriai ir sėkmingai flirtuosite, burna atrodys tarsi medumi patepta, taip saldžiai kalbėsite, būsite atsipalaidavę ir žavūs. Rugpjūtį tapsite jautresni, bus lengva jus įskaudinti ar įžeisti, netinkamai parinkus žodžius.

Paskutinį vasaros mėnesį ieškosite tikro artumo, lengvas flirtas jūsų nebedomins. Rugsėjį pasitiksite vėl labiau atsipalaidavę, tačiau galimus kandidatus verčiau atidžiai tikrinkite arba trumpų romanų nė nepradėkite. Tiesiog gerai leiskite laiką.

Susiporavusiems

Į vasarą įšoksite elgdamiesi gana savininkiškai. Jūsų mylimą žmogų tai gali ne juokais suerzinti. Nuo liepos vidurio vėl atgausite lengvumą ir žavesį. Visas rugpjūtis bus nuostabus.

VĖŽYS

Vienišiams

Tai bus jūsų vasara! Nuo liepos 22 dienos prasidės jūsų laikas. Jeigu tuo metu nesugausite savo gyvenimo žuvies, patys būsite kalti.

Meilės deivė Venera ir komunikacijos guru Merkurijus jus rems ir teiks visokeriopą pagalbą.

REKLAMA