REKLAMA

Ar žvaigždės linki mums pikto?

REKLAMA

Šią savaitę daugiausiai įtampos kels Merkurijus, už komunikaciją atsakinga planeta. Jis taip pat simbolizuoja logiką, mąstymą, gebėjimą reikšti savo mintis.

Merkurijus atsidurs nepalankioje padėtyje kitoms – Saturno, Neptūno ir Jupiterio – planetoms.

m4nesio, savaitinėse ar dieninėse astrologų apžvalgose dažnai galima perskaityti ar išgirsti tokias frazes kaip „palanki padėtis“, „neigiamas poveikis“. Ar reikia baimintis tam tikrų planetų išsidėstymo? Ar žvaigždės tikrai mums linki pikto?

Viena vertus, galima atsakyti, jog TAIP.

Nors teisingiau būtų teigti ne bloga ar neigiama padėtis, o tam tikrų planetų tarpusavio išsidėstymas gali būti atsakingas už aplinkoje ar mūsų viduje kylančią įtampą ar ginčus.

REKLAMA

Iš tiesų viskas priklauso nuo požiūrio. Galbūt daug kam jau įkyrėjo pasakymai, kad kiekviename sunkume reikėtų įžvelgti ne bausmę, ne likimo kirtį ar išbandymą, o galimybę? Dažniausiai, patiriant sunkumų, tokie žodžiai tikrai neguodžia, netgi pykdo.

Bet pamėginkite įsivaizduoti, ką šis pasakymas reiškia. Tarkime, po daugybės metų gyvenimo santuokoje išsiskyrusi moteris pirmąkart į rankas paima plaktuką ir pati įkala vinį, kad pasikabintų paveikslą. Ji tikrai apsidžiaugs, kai supras, kad ji gali, sugeba daugelį dalykų daryti viena.

Ar būtina išsiskirti, kad tai patirtum? Ne. Bet gyvendama santuokoje moteris paprastai nė nesistengs patikrinti savo gebėjimų ir galimybių, nes… „o kam to reikia?“ Tam tikros situacijos mus tiesiog priverčia padaryti tai, ko dar nesame darę, ko, manėme, nesugebame.

Arba kita situacija. Vedęs ir vaikų turintis vyras, išvargintas žmonos reikalavimų ir šeiminių atsakomybių, svajoja daugiau laiko skirti draugams, su jais pavakaroti bare, žiūrint futbolą, ar susitikti paspardyti (pamėtyti) kamuolio. Tikriausiai nė nereikia aiškinti, koks vienišas jis jaučiasi namuose po skyrybų, kaip norėtų kiekvieną vakarą (ne vien savaitgaliais) guldyti į lovą savo vaikus ir palinkėti jiems labos nakties.

Nieko naujo nepasakysime – žmogiška įvertinti tai, ką turėjai, kai to netenki. Todėl kalbėjimas apie sunkumus kaip galimybę ir reiškia tą šansą, kai ištinka krizė (šeimoje, darbe ar asmeninė), pamatyti kitą išeitį, ėjimą, o svarbiausia – jausti dėkingumą už tai, ką turime.

Taigi, „piktosios“ žvaigždės gali mus tiek daug išmokyti, tiek daug gero mums duoti!

NE

Klausimas jums: ar paštininkas, pristatantis registruotą laišką, kuriame galbūt išdėstyta jums gana liūdna ar erzinanti žinia, yra blogas? Laiškanešys yra tarpininkas, perduodantis žinią, bet jis neturi nieko bendra su jūsų gyvenimo situacija.

Taigi, tas pats ir su žvaigždėmis – jos tik nurodo kelionės kryptį, kaip keliausite ir su kuo, kas per tą kelionę gali nutikti. Žinoma, ta žinia gali atrodyti kaip dovana (netikėtai gautas pakvietimas į koncertą), o gal ji sukels daug įtampos, kainuos nemažai nervų, pinigų ir laiko?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA