REKLAMA

Kinų horoskopas liepai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Su Ugninės Beždžionės metų pradžia stojo neramus, audringas, jaudinantis laikas, kai kyla pavojus užsimoti pasiekti daugiau, nei galime aprėpti. Žmonėms, kurie mėgsta veikti, toks metas patinka, nes lengviau sekasi atlikti tai, ką sumanė.

Vis dėlto liepą palanku nuolatos pasitikrinti: ar atsimename, koks mūsų tikslas, kur einame, ar realiai vertiname savo galimybes, gal reikėtų kažką keisti?

Jeigu vasarai prasidėjus jau pasijutome išvargę, liepos mėnuo bus ramesnis, leis mums atgauti jėgas.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Kaip be linksmybių?

Veiklieji Žiurkės metų atstovai mėgsta judėti į priekį, tačiau liepos mėnesį patartina atrasti laiko poilsiui. Jeigu poilsį suprantate kaip miego ir tylos metą darželyje, mes ne apie tai. Linksmybių irgi turi būti.

Kai darbe kažko nesiseka užbaigti ar pasiekti, nedarykite nieko per prievartą, palikite tai kuriam laikui. Verčiau pamąstykite, kaip smagiau praleisti laiką, ką su mylimais ir jums brangiais žmonėmis galėtumėte nuveikti.

JAUTIS

Ištikimybė sau

Nustokite kritiškai vertinti aplinkinius. Pabandykite liepos mėnesį būti atlaidesni sau ir kitiems.

Jūsų koziris rankovėje – Jaučiams būdingas metodiškas ir patikimas veikimo būdas. Likite sau ištikimi, jūs puikiai žinote, kaip nutiesti kelią į sėkmę.

Asmeniniame gyvenime dabar reikėtų būti lankstesniems, priimti kompromisus. Šiuo metu jums reikia nemažai erdvės ir ramybės, pasistenkite tai sau suteikti.

TIGRAS

Supratingumas

Tigrams, mėgstantiems atkakliai ir ryžtingai siekti tikslų, patartina švelninti veikimo metodus. Atkreipkite dėmesį į kitų žmonių būdą ir poreikius, nesistenkite jiems primesti savo valios.

Tai nereiškia, kad liepos mėnesį turite šokinėti apie kitus, pamiršdami savus norus ir poreikius. Tačiau vertėtų prisiminti, kad žmogus nėra sala vandenyne, veikiau žemynas ar bent jau salynas, kur salos yra susijusios glaudžiais tarpusavio ryšiais. Jeigu manote, kad aplinkiniai jūsų nesupranta, pasistenkite suprantamiau reikšti mintis.

KIŠKIS

Įkvėpimas

Galų gale liepa pradžiugins Kiškio metais gimusius žmones. Šis mėnuo bus ramus, taip kaip jiems ir patinka, taip pat pateiks mažiau trukdžių ir nemalonių netikėtumų.

Dabar palanku atostogauti, palepinti save ir mylimus asmenis, susirinkti iš aplinkos meilę, švelnumą ir patirti gyvenimo grožį.

Liepą galite pajausti įkvėpimą kaip nors išreikšti savo kūrybinius gebėjimus. Jeigu kils gera idėja, atrasite kūrybingų būdų, kaip ją realizuoti. Darbe šie Visatos impulsai padės pajausti didesnį pasitenkinimą tuo, ką darote.

DRAKONAS

Aiškumas yra gerai

Energingieji Drakonai mėgsta judesį. Jokų problemų, liepą galėsite judėti pirmyn.

Patartina energiją nukreipti į darbą, susikurti geresnę struktūrą ir darbų organizavimo tvarką, kad aplinkoje būtų kuo mažiau jus jaudinančio chaoso. Aplankiusi sėkmė įkvėps dar smagiau ir aktyviau irtis tolyn.

Meilėje liepos mėnesį svarbu būti tiesiems, negudrauti, sakyti tai, ką manote ir jaučiate. Taip jūsų jausmai partneriui ir santykiai tik tvirtės.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA