REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (07 04–10 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Būsite pasirengę svarbiam žingsniui – bendram pirkiniui ar įsipareigojimui. Galbūt nuspręsite pirkti namą ar automobilį? Jau gyvenantys kartu ir turintys namus nuspręs atnaujinti savo erdvę.

Visiškai neverta panikuoti dėl pinigų, jų atsiras. Žodžiu, kad ir kokiems pokyčiams ryšitės, greičiausiai pasekmės bus tik teigiamos.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę bus lengva su artimu žmogumi priimti bendrus sprendimus. Dabar sutarsite dėl pagrindinių punktų jums svarbiuose reikaluose, susijusiuose su šeima ar namais.

Jeigu nutarsite sudaryti ar pasirašyti sutartis, labai tinkamas tam laikas bus šios savaitės pradžia. Pirmadienį stojusi Mėnulio jaunatis palaimins naujas pradžias ir veiklas. Siekti kompromisų poroje dabar bus paprasta.

DVYNIAI

Bus visai smagu su partneriu pažaisti, keičiant vienas kitą, prisidedant prie partnerio pokyčių. Jeigu tai darysite ne todėl, kad esate dėl ko nors nepatenkinti, o lengvai ir su humoru vienas kitą „papešiosite“, viskas atrodys kaip pramoga, o įdomūs pokalbiai ir pašmaikštavimai sustiprins jūsų ryšį.

VĖŽYS

Meilė sklando ore, tyko jūsų už kiekvieno kampo. Vienišiams ši frazė turi būti tarsi žadintuvo skambutis – kelkitės ir bendraukite, bendraukite, bendraukite! Tik būdami viešumoje, maišydamiesi tarp žmonių, galite sutikti savo žmogų.

Jeigu jau turite partnerį, labai maloniai kartu leisite laiką. Šiomis dienomis vienas kitą stebinsite, viliosite, jums bus gera apsupti partnerį dėmesiu.

LIŪTAS

Geriausios akimirkos bus su mylimu žmogumi leidžiant laiką dviese. Šią savaitę jums visiškai nesinorės užkariauti pasaulio, užteks to, kuris telpa namuose ar netgi viename kambaryje.

Netgi tokie bendri pasivartymai lovoje, tinginiavimas ir, atrodytų, nereikšmingi pokalbiai bus labai naudingi, leis mėgautis intymumu, kuris poros santykiuose gyvybiškai svarbus.

MERGELĖ

Maišydamiesi tarp žmonių, bendraudami su aplinkiniais, turėsite galimybę ne tik sužinoti kažką naujo, bet ir išgyventi romantiškų akimirkų. Vienišiams tai gali padėti užmegzti įdomių pažinčių, netgi nuspręsti į pasimatymą pakviesti gerą pažįstamą ar draugą.

Šiomis dienomis pokalbiai bus ne tik įtraukiantys ir užvaldantys dėmesį, bet ir paveiks jus emociškai, išjudins romantiškus jausmus. Jeigu nesitikite, kad iš naujos pažinties gali išeiti kažkas rimto, nieko ir nepradėkite. Turintieji porą šią savaitę maloniai leis laiką su bendrais draugais.

SVARSTYKLĖS

Iš partnerio sulauksite stiprios paramos, kai sieksite karjeros tikslų ar pasikeitimų darbe. Visiškai nesijaudinkite, partneris nepavydės jums sėkmės, kaip tik šokčios ir džiūgaus iš laimės, pasauliui trimituos apie tai su pasididžiavimu.

Porose būna visaip, ypač kai vienas iš partnerių jaučiasi nustumtas į pašalius, jo veikla draugui ar sutuoktiniui neatrodo tokia svarbi kaip jo. Tokios dramos jus aplenks. Tiesą sakant, bus priešingai, artimas žmogus jus palaikys ir rems.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA