REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jums patinka kliūtys. Jos įkvepia ieškoti išeičių, imtis veiklos. Taip bent mąstysite šios savaitės pradžioje. Dabar į priekį irtis padės ne jėga, o žavesys.

Savaitės viduryje, kai nė nereikės dėti pastangų, visos užkardos bus pakeltos ir kliūtys dings, galėsite pergalingai eiti į sėkmę ir taškytis čempionų šampano pursluose.

Penktadienį ir šeštadienį teks tvarkyti šeimos reikalus, o sekmadienį galėsite išsiplėšti laiko sau ar pabūti su draugais. Paskambinkite jiems arba surenkite nedidelį vakarėlį.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Galite vilkėti bet kurios spalvos drabužius, išmėginti drąsiausius jų derinius. Dabar visos spalvos jums tinka, jus stiprina ir padeda spindėti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 13, 26, 40, 42 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Šią savaitę su visais gerai sutarsite, jeigu tik su jumis bus elgiamasi sąžiningai.

TAURAS

Pirmadienį prabudę pasijusite lyg kokio romano herojai. Dabar atrodys, kad visas jūsų gyvenimas sukasi vien apie meilę.

Savaitės pradžioje būsite labai patrauklūs priešingos lyties atstovams, sulauksite daug jų dėmesio, bus pakankamai galimybių lengvai paflirtuoti.

Savaitės viduryje mintys suksis vien apie piniginę, todėl neliks kada galvoti apie širdies reikalus. Ketvirtadienį dėmesį prikaustys su darbu susijęs sprendimas.

Užtat savaitgalis bus romantiškas, apibarstytas rožių žiedlapiais, aptaškytas šampanu ir pagardintas šokoladu… Žodžiu, būsite lepinami. Neturintiems poros Taurams reikėtų nesnausti šeštadienį, yra šansų pakeisti savo (vienišiaus) statusą.

Laiminga savaitės spalva. Visi žalios atspalviai šią savaitę jums tiks labiausiai. Kitaip tariant, gamtos glėbys, kurį simbolizuoja žalia, yra tai, ko jums dabar reikia.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 17, 22, 32, 37, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra išmintingas. Prieš dalydamas patarimus, jis pirma gerai pagalvoja.

DVYNIAI

Turite daugiau stiprybės, nei patys suvokiate ar numanote. Jeigu pirmomis savaitės dienomis jausitės tarsi klaidžiodami rūke, paprašykite draugo pagalbos, tegul jis išsako nuomonę apie jūsų situaciją.

Savaitei įpusėjus, jau patys imsite aiškiau regėti dalykus ar žmones tokius, kokie jie yra. Tikėtina, kad sutiksite naujų asmenybių, kurios gali tapti jūs draugais.

Penktadienį ir šeštadienį galimi tam tikri nesusipratimai bendraujant, užtat sekmadienį įsivyraus taika ir džiaugsmas.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė padės likti ramiems ir pajausti, ko reikia kitiems žmonėms.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 5, 9, 13, 21, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris prisiekia ištikimybę ir draugystę, nieko iš jūsų nesitikėdamas.

VĖŽYS

Dauguma išradėjų ar atradėjų buvo laikomi keistuoliais (geriausiu atveju). Taigi, žinia jums: klausykite savo širdies balso ir prisukite proto šūkaliojimus ar kitų žmonių logiškus išvedžiojimus, labiau tikėkite savimi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA