REKLAMA

​Vasaros pasimatymas su laime

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Nereikia nukeliauti dešimtis tūkstančių kilometrų nuo namų, užlipti į aukščiausią kalną ar pamatyti įspūdingiausią pasaulio paplūdimį, kad pasijaustume laimingi. Laimė gali būti visai šalia.

Tuo įsitikinsime 2016-ųjų arba Marso metų vasarą. Šiuo laikotarpiu, kaip žada žvaigždės, patirsime daug gražių akimirkų, mėgausimės vasaros vakarais, gamtos ir žmonių sukurtomis gėrybėmis, malonių asmenų draugija. Žodžiu, švęsime gyvenimą.

Venera, meilės valdovė, ir sėkmę bei laimę dalijantis Jupiteris šiomis vasaros dienomis nuspręs, kur patirsime laimingų akimirkų – namuose ar svetur, gamtoje ar judriuose, karščio dusinamuose miestuose.

Birželio pabaigoje svarbios planetos – Merkurijus, Uranas, Venera ir Neptūnas – išsidėliojo mums palankiai ir pasirūpino, kad šiltaisiais mėnesiais mums netrūktų optimizmo ir geros nuotaikos.

REKLAMA

Pasiilgusiems romantikos ir nuotykių, spontaniškai neriantiems į gyvenimo glėbį yra tikimybė padaryti neteisingų sprendimų, apsigauti. Tačiau neklysta tik tie, kurie nieko nedaro, todėl tegalime perspėti – būkite budrūs ir atsargūs.

Nuo liepos pradžios Venera ir Jupiteris pasistengs jums padėti, kad mąstytumėte aiškiau ir galėtumėte apsispręsti teisingai, taip pat dovanos drąsos ir tikėjimo gyventi ir džiaugtis gyvenimu.

AVINAS

Ugniniais Marso metais Avinams reikės saulės ir kaitros. Idealiausia jų atostogų vieta būtų beduinų palapinė dykumoje ar viešbutis svetingos oazės viduryje.

Judriems ir greitiems Ugnies stichijos atstovams patiks laiką leisti milijoniniuose miestuose kaip Roma ar Rio de Žaneiras. Mažiausiai juos vilios ramus ir tingus poilsis paplūdimyje, nebent jis būtų įsikūręs verdantį naktinį gyvenimą turinčiame kurorte.

Daugiausia laimingų akimirkų Avino ženklo atstovai patirs, būdami tarp žmonių, apsupti artimųjų, draugų, kaimynų, pažįstamų. Ilgomis ir šiltomis vasaros naktimis jie džiaugsis kompanija, nosiai maloniu, nuo kepsninės atvilnijančiu aromatu, skaniu maistu, gėrimais, įdomiais pokalbiais ir juoku.

Laimingiausias laikas: nuo liepos 12 iki rugpjūčio 4 dienos, rugsėjo 1-2 d., rugsėjo 23-30 d.

TAURAS

Jums reikia jaukumo, todėl svajojate atostogų rytą atsikelti nuo gamtos garsų – vėjo, jūros šniokštimo ar paukščių čiulbėjimo, šuns lojimo ar žasų gagenimo. Jei akys gali paklajoti žaliais slėniais, keliauti snieguotomis viršūnėmis, o kas vakarą garantuotai žinote – gausite gardžiausio maisto, pasijausite devintame danguje.

Išties lakus posakis, o jei vis dėlto jums pakanka rojaus žemėje? Taurams labiausiai tiktų poilsis Toskanoje, Italijoje. Šalia renesanso turtų pritutintų miestų, driekiasi sodriai žali laukai, keroja vynuogynai, brandinami sūriai ir spaudžiamas tyras alyvuogių aliejus. Yra ir paplūdimių, ne taip gerai pažįstamų turistams.

Vaizdingose ir žaviose vietovėse, kur galite pamaloninti skrandį ir akis, atgausite jėgas, pailsėsite ir atsigausite, prikaupsite jėgų ir laimės atsargų visiems metams. Gerumo ir pilnatvės jausmą stiprins jus supantys žmonės, šeimos nariai, į svečius užklystantys draugai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA