REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (07 11-16 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Tadam! Visatos Aukso puodo laimėtojais paskelbti jūs, Avino ženklo atstovai. Savaitės pradžioje meilės planeta Venera įeis į Avinų astrologinio būsto Romantikos sektorių ir čia pasiliks iki rugpjūčio 5 dienos.

Jai į kompaniją savaitės viduryje įsilies Merkurijus, komunikacijos planeta, kuri Avinukus teigiamai veiks iki liepos 30 dienos. Ši savaitė nuostabi tiems, kurie svarstė skirti pirmą pasimatymą ir susitikti su žmogumi, kritusiu į akį ar net širdį.

Visiems Avinams bendrauti dabar bus smagu, netrūks nei romantiškų, nei linksmų pokalbių, atveriančių širdis, o kartu – ir naujas galimybes.

REKLAMA

TAURAS

Jeigu kurį laiką susitikinėjote su jums patinkančiu žmogumi ir svarstėte, kada gi jį pristatyti šeimai ir draugams, žvaigždės sako – tas laikas jau atėjo.

Pirmomis savaitės dienomis į Taurų astrologinio būsto Šeimos sektorių įeis Venera, meilės valdovė. Ji čia išbus iki rugpjūčio 5-osios. Per šį laiką šeimos nariai tiesiog įsimylės jūsų žmogų, dėl to jausitės labai laimingi.

Susituokusieji ar ilgiau draugaujantys Taurai nutars apsigyventi kartu, pirkti būstą ar turimą gerokai atnaujinti.

DVYNIAI

Šios savaitės dienomis seksis kurti romantišką nuotaiką. Lengviau bendrausite su partneriu ar jums patinkančiu asmeniu, bus paprasčiau švelniais žodžiais užliūliuoti jo ausis ir užkariauti širdį.

Jeigu teks šią savaitę priimti svarbų sprendimą, susijusį su santykiais, po antradienio taps paprasčiau susitarti, siekti bendro susitarimo.

Nors tiesą sakant, šią ir kelias ateinančias savaites jums labiau norėsis užsiimti ne rimtais, o linksmais dalykais. Taigi planuokite smagius vakarus ir įdomius pasilinksminimus dviese.

VĖŽYS

Šią savaitę mylimasis sugebės pakelti jums nuotaiką ir įkvėpti. Jeigu pastaruoju metu jūsų pasitikėjimas savimi svirduliavo ar vos laikėsi ant kojų, dabar jomis tvirtai remsis į žemę.

Partneris atras reikiamų žodžių, primins tinkamas situacijas, kurios atskleis jūsų talentus ir laimėjimus. Šią savaitę pokalbiai bus labai įkvepiantys ir glostantys širdį.

LIŪTAS

Jūsų laukia romantiški nuotykiai ir potyriai, nes šios savaitės pradžioje meilės planeta Venera įeis į Liūto ženklą ir jame prabus iki rugpjūčio 5-osios.

Vienišiai, atsiliepkite! Dabar prasideda jūsų laikas, nes būsite tokie žavūs, kad priešingos lyties atstovai susileis jūsų akivaizdoje.

Per kelias ateinančias savaites bus daug šansų sutikti savo žmogų. Jeigu turite partnerį, šis įsimylės jus iš naujo, negalės nuo jūsų atitraukti susižavėjusių akių.

MERGELĖ

Šiuo metu jums kils minčių atsisakyti visų baimių, susijusių su meile ir santykiais. Padarysite išvadą: baimės nei jums, nei kitiems nieko gero neatneša, veikiau jau priešingai.

Jeigu neseniai kas nors jūsų širdį sudaužė į šipulius, nevertėtų pulti į neviltį. Labai didelė tikimybė, kad greitai sutiksite žmogų, kuris ją pagydys.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA