REKLAMA

​12 Zodiakų: su kuo draugauti šią vasarą?

REKLAMA

2o16-ųjų vasarą vienišiams žvaigždės skuba į pagalbą. Į kurį priešingos lyties atstovą vertėtų vienišiems
vaikinams ir merginoms kreipti dėmesį? Atsakymas slypi jūsų Zodiako ženkle.

AVINAS

Jupiteris šią vasarą kursuoja Avino ženklo Sveikatingumo zonoje. Štai kodėl šio Zodiako atstovams taip norisi lieti prakaitą – sporto salėje, aikštyne, lauke ar miegamajame.

Šią vasarą Avinukai trokš patobulinti kūno linijas, tai darys entuziastingai, užsidegę. Jie taip pat kreips dėmesį ir į mitybą, ne tik kruopščiai sudarytą sporto planą.

Vasarą šio Zodiako atstovai gali susižavėti savo treneriais ir su jais pereiti prie intymių santykių. Jeigu nenorite prarasti gero asmeninio trenerio, verčiau dėmesį į priešingos lyties atstovus atkreipkite sulčių ar salotų bare, taip pat sportuokite ne išdidžiai užrietę nosis, o stebėdami aplinkinius, į save panašius sveikatingumo maniakus.

REKLAMA

TAURAS

Šią vasarą Jupiteris, laimės ir sėkmės planeta, švytės ir padės Jums švytėti. Maža tikimybė, kad fotografų blykstėms pavyks užfiksuoti jus nepasirengusius, – susivėlusius ar atmestinai apsirengusius.

Nors nesate kokia A sąrašo įžymybė, kokia tai žvaigždžių žvaigždė, bet tokia jausitės širdyje. Tiesiog šią vasarą jums bus smagu ir linksma rūpintis išvaizda, gerai ir skoningai atrodyti.

Nesunku jums bus patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, kad ir kur atsidurtumėte. Žinoma, patartina būti ten, kur daugiau veiksmo, susibūrimų, smagių įvykių.

DVYNIAI

Svarbi planeta Jupiteris, atsakingas už sėkmę ir laimę mūsų gyvenime, šią vasarą aktyvuos Dvynių skanavimo ir ragavimo pojūčius. Jie taps tikri gurmanai, ieškantys, kuo pamaloninti gomurį, kokių dar įdomių derinių šį sezoną atrasti.

Jeigu partneris nesugebės atskirti spagečių nuo vermišelių, gal dėl to neišsiskirsite, bet susidomėjimas juo ar ja gali stipriai kristi. Maistas bus didžiausias jūsų afrodiziakas, jis kurstys norą mėgautis kūniškais
malonumais.

Vienišiai Dvyniai dėmesio vertą priešingos lyties atstovą gali sutikti mėgstamoje maitinimo įstaigoje ar bare, megzdami pokalbius prie mėgstamo kokteilio taurės. O galbūt laukdami mėgstamos kavos išsinešimui? O gal sulčių stende?

Žodžiu, skanių variantų gausybė, mėgaukitės, bet nepanirkite į lėkštes ir taures, bet akies kampučiu visada tyrinėkite aplinką.

VĖŽYS

Kelkite rankas aukštyn, šokite ir šokinėkite, būkite tarp žmonių, būkite matomi. Taip šią vasarą jus moko laimę ir sėkmę dalijantis Jupiteris.

Pala pala, ar čia tik ne jūs, prie didžėjaus pulto? Šiltąjį sezoną Vėžiai bus užvaldyti muzikos. Būtent ji virpins jų laimės stygas. Šiuo metu greičiausiai nesusilaikysite – investuosite į kokybišką garso aparatūrą ar bent jau ausines.

Vienišiems Vėžiams „muzika“ yra raktažodis. Ten, kur ji kuriama, kur skamba, kur ja mėgaujamasi bus didžiausia tikimybė sutikti bendraminčių, tarp kurių galite atrasti ir savo išrinktąjį ar išrinktąją.

LIŪTAS

Tai bus tikra retrovasara. „Retro“, „vintažas“, mandagūs senųjų laikų ritualai – tai raktažodžiai Liūtams. Jie šį sezoną noriai ners į praeitį, ja žavėsis, pagal ją sieks dėmesio ir jį rodys mylimiems, patinkantiems
žmonėms.

Kas sakė, kad negalima ranka rašyti meilės laiškų ar atvirukų, nusiųsti gėlių, ar jomis nubarstyti mylimosios kelią iki mašinos? Kas sutrukdys dėl mylimojo surasti patefoną ir uždėti romantiškos muzikos plokštelę?

Vienišų Liūtų susitikimas su būsimu partneriu laukia sendaikčių turgelyje, antikvariate, gėlių ar muzikos parduotuvėje. Uoskite, kur dvelkia retro, senamadiška, bet vis dar žavia romantika, ir sekite šiuo kvapu.

MERGELĖ

Šią vasarą Jupiteris labiausiai apdovanos Mergeles. Laimės ir sėkmės planeta nuo rugpjūčio 11 iki
rugs
ėjo 9-osios jums teiks išskirtinį dėmesį. Šis planetų karalius karūnuos Mergelės ženklo atstovus ir padės jiems pasijausti išskirtiniais.

Tik nepradėkite savęs graužti ar jaustis kaltais dėl tokio ypatingo dėmesio. Mėgaukitės juo, džiaukitės ir dalykitės savo laime ir sėkme.

Vienišiams patartina nesikuklinti, dėti slefius į FB arba Instragram, žodžiu, pasinaudoti tiesiausiu keliu atkreipti į save dėmesį ir sulaukti pasiūlymų pasimatyti.

SVARSTYKLĖS

Kartą per dvylika metų Jupiteris įeina į jūsų astrologinio būsto Transformacijų sektorių. Vasaros mėnesiai bus tarsi pasiruošimas didžiosioms jūsų gyvenimo permainoms, kurios prasidės nuo rugsėjo 9-osios.

Iki tol darykite, ką mokate, geriausiai – kalbėkitės apie jums įdomius dalykus, o jeigu pajausite, kad žmogus nori išsikalbėti, atsukite jam supratingą ir kantrią ausį. Būtent šios savybės vienišoms Svarstyklės gali padėti surasti savo gyvenimo vyrą ar moterį.

SKORPIONAS

Nors esate Vandens stichijai priskiriamas ženklas, jums kaip ir Žemės Zodiakams, labai svarbus saugumo jausmas. Kai pasaulyje jo vis mažiau ir mažiau, sunku nusiraminti ir atsipalaiduoti, ar ne?

Šią vasarą Jupiteris aktyvuos Skorpionus, skatins juos siekti progresyvių, pasaulį keičiančių mąstymo ir veikimo būdų. Taigi laimės ir sėkmės planeta suteiks jums drąsos ir padės įveikti baimes.

Vienišiai, jeigu tik nesilaikysite įsikibę seno, jei tik išdrįsite eksperimentuoti ir bandyti, tikėtina, už tai būsite apdovanoti. Ne tik kažką naujo sužinosite ir atrasite, taip galite sutikti artimą žmogų.

ŠAULYS

Jūsų ženklą valdantis Jupiteris, sėkmės ir laimės valdovas, šią vasarą kreips dėmesį į sėkmę. Kursite vietinius ar globalius tikslus bei planus, kurie leis pasijausti atradėjais ar užkariautojais.

Nesikuklinkite, dalykitės tuo, ką sužinote, suprantate ir atrandate. Sąlygos tam tinkamos, pasinaudokite socialiniais tinklais.

Šiuo metu galite netgi labai pamilti savo elektroninius prietaisus, ieškoti tobulesnių ir išmanesnių. Nėra ko snausti, dabar yra pasirodymo laikas, kai ateis pauzės metas, tada ir patylėsite.

OŽIARAGIS

Jupiteris, atsakingas už sėkmę ir laimę mūsų gyvenime, nusiteikęs jus išsiųsti pakeliauti aplink pasaulį. Šią vasarą Ožiaragiai pasiryš eiti, važiuoti, skristi, plaukti… Visiškai nesvarbu, ar tai bus darbo, ar
atostogų kelionė, jiems smagiausia bus judėti.

Vienišiems Ožiaragiams tai yra bilietas į asmeninę laimę. Šiltąjį sezoną kelyje jie gali sutikti savo žmogų. Taigi leiskitės į kelionę, nebūkite išrankūs ar kaprizingi, visus netikėtumus ar nukreipimus nuo tikslo,
priimkite kaip dovaną.

VANDENIS

Jupiteris, laimės ir sėkmės globėjas, aktyvuos Vandenių astrologinio būsto Erotikos sektorių. Turintieji porą, išbandys naujoves, gal net seksualinius vaidmenų žaidimus ar tantrinę jogą.

Vienišiams irgi nereikėtų kuklintis. Nebūtinai vienos nakties nuotykis gali būti pažinties pabaiga, gal kaip tik kažko didesnio pradžia? Palanku pažinti savo kūną, kad galėtumėte būsimam partneriui
pašnibždėti, kas jums labiausiai patinka.

ŽUVYS

Šią vasarą Jupiteris, laimės ir sėkmės globėjas, Žuvims padės nerti į malonumų gelmes. Vienišiai, čiupkite jums patikusį asmenį ir nepaleiskite, įveikdami kuklumą ir patys pakviesdami jį ar ją į pasimatymą.

Būtų gerai, kad daugiau lankytumėtės įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Vasarą jie palieka muziejus, koncertų sales, teatrus ir tampa moderniais, labiau pasiekiamais ir prieinamais.

Pasinaudokite vasaros teikiamais kultūriniais malonumais ir, vienišiai, būkite atidūs, nes būtent čia
galite sutikti savo meilę.

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA