REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitė prasidės dideliu trenksmu, o gal tiksliau – dideliu bučiniu? Šiuo metu romantiniai reikalai ir nuotykiai taps svarbiausiu dalyku. Pirmomis dienomis įsikerojusį entuziazmą savaitės viduryje kiek apramins terminai, numatyti darbams priduoti, ar užduotys namuose.

Antroje savaitės pusėje skirkite dėmesio sveikatai ir savijautai, pasportuokite, kad jaustumėtės žvalūs ir tvirti. Jeigu penktadienį jausis trintis tarp jūsų ir jums svarbaus žmogaus, būkite jam atidesni, paisykite jo jausmų. Šį savaitgalį būsite žavūs ir sugebėsite atversti naują puslapį savo gyvenime.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna ir turkio jus ramins ir stiprins.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 5, 12, 16, 26, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Dabar svarbu, kad jus suptų ramūs žmonės, todėl laikysitės atokiau nuo isteriškų asmenybių.

TAURAS

Pajutę, kad jūsų ryšiai su draugais silpsta, pasirūpinkite jais. Pirmomis savaitės dienomis būkite pakantūs aplinkiniams, neleiskite pykčiui ar ginčams įsiplieksti dėl dalykų, kurie iš tiesų nėra svarbūs.

Jeigu savaitės viduryje gausite du bilietus į koncertą, pakvieskite ką nors, kas visiškai to nesitiki. Taip gerai praleisite laiką, kaip nė nesitikėjote.

Antra savaitės pusė bus lengva. Šeštadienį galite smagiai „kultūrintis“, o sekmadienį skirkite dovanoms, dovanojimui visomis prasmėmis.

Laiminga savaitės spalva. Saulės geltonumo spalva ypač tiks tiems Taurams, kurie įsielektrinę nuo įtampos, kuriems visko jau atrodo per daug.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 24, 27, 31, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Kūrybingi žmonės jus veiks teigiamai ir padės tinkamai įgyvendinti jūsų idėjas.

DVYNIAI

Vienas iš draugų gali pernelyg rimtai sureaguoti į spontanišką jūsų pastebėjimą. Jeigu pajausite besikaupiančius debesis, pasikalbėkite. Paaiškinkite, ką iš tikro turėjote omenyje ar ko tikrai neturėjote.

Savaitės viduryje bendrauti irgi nebus lengva, ypač su šeimos nariais. Kai kurie žmonės mano galintys labai gerai skaityti mintis. Žinoma, kad negali, todėl verčiau pasiaiškinti, kaip kas ką suprato, o ne skubėti daryti neteisingų išvadų.

Penktadienį praleiskite su tuo žmogumi, kuris jus pažįsta geriausiai. Jeigu su juo dar sieja romantinis ryšys, tuo geriau jums. Savaitgalis jums paruošė gerų dalykų.

Laiminga savaitės spalva. Dėvėkite lengvas pastelines spalvas kaip alyvinę ar rožinę. Jos pakels nuotaiką ir padės spindėti.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 6, 9, 17, 22, 39 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Venkite nesąžiningų ir triukšmingų žmonių.

VĖŽYS

„Kuo didesnis, tuo geriau“ – šį principą Vėžiai noriai taikys savaitės pradžioje, nes bus apimti ekstravagantiškos nuotaikos. Jeigu tikrai galite sau leisti šiuos didelius mostus, puiku, mėgaukitės jais. Juk gyvename tik kartą, ar ne?

Trečiadienį ir ketvirtadienį materialiniai dalykai išdulkės iš galvos, nes draugui skubiai prireiks jūsų pagalbos. Jums patiems, kai tai padarysite, reikėtų padėti sau, atkreipti dėmesį į savo reikalus, apgalvoti ateities planus.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA