REKLAMA

​Ar Zodiakas lemia, kokius vyrus renkamės?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kai kurios moterys vis įsimyli fiziškai panašius partnerius (tarkime, aukštaūgius tamsiaplaukius). Šiuo atveju, mėgstamas tipažas atsiskleidžia akivaizdžiai.

Partneriai išvaizda gali skirtis labai stipriai, bet, gerai įsižiūrėjus, įmanoma atrasti, kas bendro juos jungia, kalbame apie tam tikras charakterio savybes, bendravimo būdą ar požiūrį į gyvenimą.

Ar Zodiakas, po kuriuo gimėme, daro įtaką mūsų partnerio pasirinkimams?

AVINAS

REKLAMA

Labai dažnai Avino ženklo moterys draugauja ar šeimą kuria su žaviais ir rūpestingais partneriais. Gal todėl, kad pačios yra rūpestingos ir žavios?

Panašus traukia panašų, nieko naujo nepasakysime, bet kodėl ir tarp panašių asmenybių ryšys nutrūksta? Avino Zodiako moterys „pasuoja“, kai partneris tampa pernelyg reiklus ar nori daugiau laiko ir energijos, nei jos gali ar trokšta jam duoti. Teisingai daro, nes ir poroje privalu ginti asmeninę erdvę ir teisę į ją.

TAURAS

Aistringi ir tikslą turintys vyrai bei vaikinai tuojau pat patraukia Tauro ženklo moterų akį. Joms patinka stiprios asmenybės, nes pačios tokios yra.

Esate užsispyrusios ir atkaklios, kartais galite ginti savo poziciją ar nuomonę, net jei dėl to kyla pavojus nukentėti fiziškai ar psichologiškai.

Nesakome, kad visada reikia taip užsispirti, mokytis lankstumo niekada nevėlu. Viena yra aišku kaip dieną – šalia jūsų turi būti labai savimi pasitikintis vyras, kurio netrikdytų tiesiai, sažiningai ir tvirtai savo nuomonę išsakančios ir ginančios moterys.

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovės ramesniems vyrams gali atrodyti kaip linksmieji amerikietiški kalneliai (jei ne visas atrakcionų parkas iškart). Taigi šalia jų turi būti žavūs ir nuotykius mėgstantys vaikinai ar vyrai.

Jeigu priešingos lyties atstovas nemėgsta rizikuoti, vengia iššūkių, mąsto stereotipiškai, atsidūrę su tokiu poroje, pasijausite sužlugdytos.

Jums reikia įvairovės, netikėtumo ir protų dvikovos, smagių greitų pasižodžiavimų, šmaikščių pastabų. Jeigu to negausite, kol lėtesnis vaikinas spės suprasti, kad jį palikote, jau eisite į pasimatymą su kitu.

VĖŽYS

Jums patinka žavūs vyrai, bet svarbiausia, ko iš jų tikitės, – emocinio stabilumo, kuris lygus emociniam saugumui. Gal todėl, kad besikeičiančios jų pačių nuotaikos Vėžio ženklo moteris kartais taip išvargina?

Paprastai jos mieliau laiką leidžia namuose (savo ar draugų), o ne bare, todėl šio Zodiako atstovės labai dažnai gyvenimo draugą susiranda darbe (ar gal net mokyklos suole). Joms svarbu pažinti žmogų ir jo aplinką, tik tada gali juo visiškai pasitikėti.

LIŪTAS

Dievinate protingus ir kūrybingus vyrus, kurie geba įkvėpti kitus (tarp jų ir jus). Liūtes žavi priešingos lyties atstovų ryžtas ir unikalumas.

Visai tikėtina, kad šio Zodiako atstovės partnerį sutiks kokiame svarbiame (madingame arba populiariame) renginyje.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA