REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (07 18-24 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Tie, kurie skubės lėtai, laimės šios savaitės lenktynes. Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti su nauju žmogumi, būsite apimti jaudulio.

Labai norėsis nuskuosti tolyn, kuo greičiau atsidurti lovoje ir patirti neįpareigojantį nuotykį. Vis dėlto geresnė taktika būtų pamažu pažinti šį asmenį, nei skubiai pradėti seksualinius santykius. Šiuo metu gebėsite žavėti ir daryti įspūdį, kaip gebate save kontroliuoti, net jeigu nesiseks ar jausitės sugniuždyti.

TAURAS

REKLAMA

Jūs arba partneris galite išgirsti nuostabių žinių apie finansus, bendrą investiciją ar galimybę įsigyti svajonių namą. Kai kurie Taurai galbūt šio metu vertina savo šansus jį pirkti ar keltis gyventi kitur.

Žvaigždės bus jums palankios, padės spręsti su namais susijusius reikalus. Juos tvarkyti seksis lengviau, nei manote. Šis procesas labai sustiprins jūsų pasitikėjimą tuo, kad suradote idealų partnerį, su kuriuo galite sėkmingai judėti į priekį.

DVYNIAI

Šią savaitę turintieji porą Dvyniai nešvaistys laiko smulkmenoms ir nesvarbiems dalykams. Jį skirs tik giliems pokalbiams, kurie iš tiesų yra reikšmingi ir svarbūs.

Labai palanku šiomis dienomis priimti jums svarbų sprendimą. Bus lengviau siekti kompromisų, derėtis ir derintis, jeigu tik vienas su kitu elgsitės pagarbiai ir vertinsite partnerio teisę turėti savo nuomonę ar savitą požiūrį.

VĖŽYS

Pirmadienį stos Mėnulio pilnatis Vėžio astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Būsite emociškai atviri, pasirengę priimti visus santykių aspektus, padedančius suartėti su partneriu.

Aiškiai suvoksite savo pareigas ir atsakomybes, noriai jų imsitės ir laikysitės. Noras atlikti užduotis darbe ir daryti taip, kad partneris nepasijaustų apleistas ar užmirštas, bus nelengva, bet įmanoma. Į priekį padės judėti suvokimas, kad mylimas žmogus yra vertas visų pastangų.

LIŪTAS

Kartais žinojimas, kad visada, kas benutiktų, galite kliautis partneriu, yra labai seksualu. Bent jau šią savaitę Liūtams tai bus papildomas patrauklumo rodiklis.

Jeigu dar nesate susižavėję mylimo žmogaus atsakomybės jausmu ir patikimumu, nuo savaitės vidurio būsite. Partnerį vertinsite, žavėsitės jo gebėjimu būti šalia, kai reikia, ir stebėsitės, kaip galėjote šitiek gyvenimo laiko prašvaistyti, bendraudami su kitais priešingos lyties atstovais.

MERGELĖ

Savaitei prasidėjus, Mergelių astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje stos Mėnulio pilnatis. Ji tarsi pažadins jus iš miego, jei santykiai trunka ilgai, ir padės aiškiai įvertinti situaciją, kitaip sakant, pažvelgti tiesai į akis.

Nebus kito kelio, turėsite drąsiai ir realiai vertinti savo jausmus. Tiek ilgiau esantiems kartu, tiek visiškai neseniai pradėjusiems draugauti šio ženklo atstovams teks apsispręsti – eiti toliau ar baigti santykius. Atminkite, meilė baimės nepripažįsta ir bailiams neatleidžia.

SVARSTYKLĖS

Jeigu jums reikia patarimo dėl situacijos, susiklosčiusios meilės reikaluose, pasikalbėkite su seniausiu draugu, kuriuo labiausiai pasitikite. Jis ar ji seniausiai jus pažįsta, todėl nuomonę, tikėtina, išsakys sąžiningai ir tiesiai, galbūt padės pamatyti galimą išeitį.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA