REKLAMA

​Mėnulis astroženkluose: kaip jį įsikinkyti

REKLAMA

Kai kurie interneto portalai, skirti astrologijai kas kelios dienos skelbia, kokiame Zodiako ženkle yra Mėnulis. Tai bene greičiausiai judanti ir besikeičianti planeta, turime galvoje jos fazes.

Kodėl astrologai vis išskiria Mėnulį, kodėl jis mums toks svarbus? Nes žmogus yra emocinė būtybė, o sidabrinė planeta būtent ir siejama su emocijomis, jausmais.

Keliaudamas per dvylika ženklų, Mėnulis tarsi „susirenka“ jų savybes, polinkius ir pomėgius, jomis nuspalvina tų dienų nuotaikas.

Energingiausios mėnesio dienos

Jeigu nutarsite stebėti šią Mėnulio kelionę per ženklus ir pasinaudoti astrologų patarimais, kaip geriausiai išnaudoti šios planetos galias, pirmiausia atkreipkite dėmesį, kada Mėnulis yra jūsų Zodiako ženkle. (Šį judėjimą galite atrasti panaršę internete, dabar pasufleruosime: liepos 15 dienos vidudienį Mėnulis įėjo į Šaulio ženklą, o 17-osios pabaigoje, po 22 valandos, pereis į Ožiaragį).

REKLAMA

Šios dvi dienos su trupučiu, kai Mėnulis būna jūsų Zodiake, bus pačios galingiausios. Jausitės energingi, pasitikintys savimi ir greičiausiai į visa, kas per jas nutiks, reaguosite teigiamai. Jeigu norite prašyti atlygio didinimo, eiti į pasimatymą, kalbėti svarbia tema – išnaudokite šias palankios Mėnulio šviesos nutviekstas dienas.

Verta įsidėmėti ir kitas dvi, kai Mėnulis vieši priešingame jūsiškiui ženkle, kai turite per visą menesį mažiausiai  jėgų ir sėkmės, todėl patartina nieko rimto neplanuoti.

Mėnulis AVINE

Atiduokite duoklę kūnui. Pirmasis Zodiakas kviečia judintis ir imtis veiksmų. Šiomis dienomis tinka sportuoti, vaikščiotis, šokti, bėgioti.

Kai Mėnulis būna šiame ugningame Zodiake, labai greitai įsiplieskia aistros. Tai žinodami, jas nukreipkite tinkama linkme – ne pykitės su aplinkiniais, o panaudokite šią energiją kūryboje, darbe, sporte. Mėnulis Avine taip pat skatina įgyvendinti idėjas, suteikti joms formą, nuo žodžių pereiti prie darbų.

Mėnulis TAURO ženkle

Mažinkite tempą, skirkite laiko kūnui, patyrusiam nemažą krūvį (jei klausėte Avino raginimų judėti ir sportuoti), palepinti. Šis jausmingas ir žemiškas ženklas kviečia matyti, jausti, girdėti, uosti ir ragauti fizinį pasaulį, mus supančią aplinką, ja džiaugtis ir mėgautis.

Išeikite pasivaikščioti po sodą, išvažiuokite dviračiu į mišką ar parką, užsisakykite masažą, įsijunkite mėgstamą radijo stotį ar užsidėkite patinkančią muzikos plokštelę. Mėnulis Tauro ženkle neskuba, jis tiesiog džiaugiasi buvimu.

Mėnulis DVYNIUOSE

Paskambinkite draugams ir artimiesiems, parašykite laišką ar palikite žinutę socialiniuose tinkluose, paplepėkite su kolegomis ar kaimynais.

Ar dar reikia aiškinti, kad tai natūralu, kai Mėnulis lankosi Dvyniuose? Šis, Oro stichijai priskiriamas ženklas yra Zodiako žinianešys.

Dienomis, kai Dvyniuose svečiuojasi Mėnulis, mūsų protas būna itin aktyvus, smalsus, alkanas. Taigi duokite jam „maisto“. Tai idelaus laikas bendrauti su mokytojais, kolegomis, kažko naujo mokytis, patyrinėti naujas galimybes. Būkite smalsūs ir atverkite protą atradimams.

Mėnulis VĖŽYJE

Šiomis dienomis (kai Mėnulis yra namuose, savame ženkle), palanku įsitaisyti ant sofos su arbatos puodeliu ir knyga arba pasižiūrėti seniai numatytą filmą.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA