REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Prasidėjusi savaitė tarsi prislėgs savo sunkumu. Būsite labiau susimąstę ir užsidarę nei įprastai. Kils įvairių ir netikėtų idėjų. Antroje savaitės pusėje sutiksite žmogų, kuris gali tapti nauju draugu.

Penktadienį sulauksite dėmesio, todėl pasistenkite gerai atrodyti. Šeštadienį svarbu viską vertinti realiai, o sekmadienį galite ir pasiautėti, atsiplėšti nuo žemės ir atsibodusių reikalų.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai mėlyna padės išlaikyti pusiausvyrą ir suvaldyti savo temperamentą.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 6, 9, 18, 27, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris padrąsina ir nesmukdo, kai jums prasčiau einasi.

TAURAS

Emocijos išlėks iš orbitos, todėl nesistenkite jų sutampyti į lentynėles. Tiesiog visa, kas nutiks pirmadienį ir antradienį, verčiau trinkite ir pamirškite, dabar būsite pernelyg jautrūs ir permainingos nuotaikos.

Antroje savaitės pusėje emocinis fonas bus panašus, jį dar aktyvins piniginiai reikalai. Jeigu kas pasiūlys nerealų praturtėjimo planą, užsikimškite ausis ir nė nebandykite į jį gilintis.

Darbo savaitei artėjant prie pabaigos jausitės kaip nesavi, bet savaitgalis bus jums geras, jis žada daug malonių dalykų.

Laiminga savaitės spalva. Oranžinė ir geltona neš jums sėkmę. Pravartu jas derinti tarpusavyje.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 17, 21, 37, 40, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra sąžiningas ir neveidmainiauja.

DVYNIAI

Pirmomis savaitės dienomis mąstysite kaip mokslininkai, net emocijas vertinsite šaltai, tarsi žvelgdami per mikroskopą. Būsite logiški ir pastabūs. Tai puikios savybės, bet verta prisiminti – ne viską įmanoma apskaičiuoti.

Savaitės viduryje seksis bendrauti su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Mėgaukitės šia spontaniška tarpusavio chemija ir fizika.

Penktadienį susikalbėti su aplinkiniais bus sunkiau, todėl vertėtų aiškiai reikšti mintis ir pageidavimus. Savaitgalį puikus pokalbis padės susidėlioti ateities gaires.

Laiminga savaitės spalva. Raudona jums tinka, be to, ji puikiai dera su kitomis spalvomis. Raudona jus stiprins ir pridės patrauklumo.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 8, 10, 12, 27, 40 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris mato toli, turi drąsos ir gebėjimų įgyvendinti savo idėjas.

VĖŽYS

Jeigu kas pirmomis savaitės dienomis paklaustų, koks jūsų mėgstamiausias pyragas, vargiai atsakytumėte. Mėgstate obuolio rūgštelę, bet patinka ir slyvų tekstūra. Taip abejosite ne tik dėl maisto, visur bus sunku apsispręsti. Paprasčiausia užduotis gali virsti sudėtingu uždaviniu.

Savaitės viduryje sukris tiek svarbių reikalų, negalėsite apsispręsti, kurie jums patys svarbiausi. Atėjus savaitgaliui, pavargę nuo dvejonių, norėsite ramiai pabūti namuose. Kuo bus mažiau triukšmo ir judesio, tuo geriau.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės suvaldyti emocijas ir suteiks stiprybės.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA