REKLAMA

​Ar Zodiakai turi „neištikimybės geną“?  

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kol kas mokslo pasaulyje kalbama tik apie genų inžineriją, o ne genų astrologiją. Gal siekį parinkti vaiko gimimo laiką, tikintis jam palankesnio likimo, galima būtų laikyti astrologinių „genų“ manipuliavimu?

Jei rimtai, įdomu panagrinėti, ar tam tikros Zodiako ženklų savybės sudaro palankesnes sąlygas kai kuriems jų lengviau paslysti? Galbūt, o gal tai dar vienas pasiteisinimas, siekiant išsisukti nuo atsakomybės?

AVINAS

Pirmojo Zodiako atstovai ypač mėgsta varžytis ir lenktyniauti. Jiems patinka būti pirmiems ir geriausiems.

REKLAMA

Jeigu partneris to nepripažįsta, nesako komplimentų ir nepagiria, o dar, priešingai, kritikuoja ir menkina, Avino ženklo vyras arba moteris gali leistis į slaptą medžioklę, kad pasitikrintų savo patrauklumą.

Tai nereiškia, kad jie puls nusidėti, bet sieks sukelti partnerio pavydą ar supurtyti jo saugumo jausmą, kad niekur nepabėgs ir kito / kitos nesusiras.

Atsargiai, taip įžengsite į pavojingą teritoriją, kai įvykiai ir jų pasekmės gali tapti nenuspėjami. Pasitikėjimas trapus dalykas, ne visada gali jį suklijuoti. Ar verta rizikuoti?

TAURAS

Šis ženklas garsėja užsispyrimu, bet ir ištikimybe. Jeigu jau prisipažįsta meilėje ir sutinka būti kartu, tai savo pažadų ir įsipareigojimų neišsižada.

Vis dėlto nevertėtų su žmogumi būti iki gyvenimo pabaigos, jeigu su juo jaučiatės nelaimingi. Kam? Kartais Taurams reikia užsispirti ir daryti ryžtingus pokyčius, kai partneriui esate nesvarbūs ar jis su jumis elgiasi blogai.

DVYNIAI

Ką čia bepasakysi, ir patys žinote, kad Zodiake esate nepasėdos, mėgstantys permainas ir naujoves, tai galioja ir santykiuose.

Be to, Dvyniams būdingos abejonės ir negebėjimas apsispręsti, kas ryšiui daro didesnę ir dažnesnę žalą nei vienkartinė išdavystė.

Nors šitų skirtingo kalibro dalykų negalima lyginti, vis dėlto Dvyniai iš tiesų dėl savo smalsumo ir siekio patirti naujovių galbūt labiau nei kiti Zodiakai linkę nusidėti todėl, kad, taip sakant, sužinotų, kaip ten būna.

VĖŽYS

Emocijų fontanas, paslėptas po kiautu, taip astrologai apibūdintų šio ženklo atstovus. Jie yra jausmingi, emocingi, bet labai prieraišūs ir ištikimi. Taigi, pagal juos, Vėžiai turi silpniausią „neištikimybės geną“.

Žinoma, gali būti įvairių Vėžių, įskaudintų ir kerštingų, bet paprastai jie yra auksaširdžiai ar net minkštaširdžiai. Kartais jie partnerio nepalieka tik todėl, kad nenori jo įskaudinti, nesvarbu, kad patys kenčia. Ar geriau kentėti ir apsimetinėti, kad viskas gerai, ar eiti į šoną su kitu? Kiekvienas turi savo tiesą ir savas priemones ją ginti.

LIŪTAS

Imperatorius Saulė, visų scenų karalienė… Net jei likimas taip sudėliojo, kad netapote kino ar muzikos žvaigžde ar negimėte tais laikais, kai buvo svarbios karūnos, vis tiek esate Zodiako karaliai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA