REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (07 25–31 d.) 

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje Mėnulis įeis į jūsų ženklą. Dėl to ypač jautriai, gal net įžeidžiai ir irzliai reaguosite į įvykius, vykstančius asmeniniame gyvenime.

Jeigu esate vieniši, daugiau kalbėkitės. Trumpas neįpareigojantis pašnekesys su nepažįstamuoju gali baigtis susitarimu eiti į pasimatymą. Būkite atviri visoms galimybėms.

Turintiems porą vertėtų būti atsargiems penktadienį. Žinodami, kad šiuo metu į daug ką reaguojate jautriai, neįsiaudrinkite, jeigu su partneriu teks kalbėtis apie pinigus arba seksą. Nepriimkite visko asmeniškai. Juk jums patinka tiesumas, tai ir priimkite, kas jums sakoma, neįsiskaudindami ir neįsižeisdami.

REKLAMA

TAURAS

Pirmomis savaitės dienomis Mėnulis keliaus jūsų ženklu, skatindamas daugiau dėmesio kreipti į jausmus, juos geriau suvokti. Tai padės geriau suprasti ir partnerio būseną. Šios dienos gali būti netgi labai romantiškos, nes Mėnulis su Jupiteriu susitiks Tauro astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje.

Po šeštadienio pajausite, kad tapo daug lengviau bendrauti su partneriu. Tiek meilės pokalbiai vyks sklandžiau, tiek romantiškus sprendimus seksis priimti be didelio vargo ar pastangų.

DVYNIAI

Pirma savaitės pusė bus rami ir niekuo neišsiskirianti, užtat antroji tai trinktelės. Tada Mėnulis keliaus Dvynių ženklu ir šį pavers tikru jautruoliu.

Blogesnė žinia ta, kad prie šios planetos prisijungs Marsas su Merkurijumi. Jie, taip sakant, plos per pačią žaizdą, trinktelės į pačią skaudžiausią ir jautriausią jūsų vietą ar gyvenimo sritį.

Jeigu įsipainiojote į tarnybinį romaną ar seksualiniai santykiai su partneriu įtempti, būkite pasirengę nemalonioms situacijoms, nes galimi vieši ginčai ir aiškinimaisi. Tai žinodami pasistenkite užkirsti tam kelią ir neskalbti nešvarių baltinių viešumoje.

VĖŽYS

Tai nebus pati geriausia savaitė romantiškiems reikalams. Iki pat darbo savaitės pabaigos Marsas, kuris šiuo metu yra Vėžio astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje, ir Merkurijus nedraugiškai dėbsos vienas į kitą, o jūs atsidursite šiame žaibuojančiame debesyje.

Galimi ginčai ir pykčiai su partneriu dėl vaikų, pinigų ar sekso. Dėl minėto planetų poveikio nebūsite linkę į kompromisus, mieliau kibsite vieni kitiems į atlapus. Žvaigždės pataria susilaikyti, nes nieko iš to gero, bet ar jų klausysite?

LIŪTAS

Galite visai konstruktyviai bendrauti su partneriu, bet galite patekti į spąstus, jeigu nebūsite atidūs ir atsargūs. Šiuo metu tinka su mylimu žmogumi kalbėtis apie jums svarbius dalykus. Abu jausite tam poreikį ir būsite nusiteikę paatvirauti.

Tiesą sakant, taip besišnekučiuojant gali kilti labai gera idėja, kuri padės į jūsų bendrą gyvenimą įnešti daugiau džiugaus jaudulio. Tačiau darbo savaitės pabaigoje venkite su juo kalbėtis apie namų ir šeimos reikalus. Nesigadinkite sau savaitgalio, sprendimus nukelkite kiek galima tolimesniam terminui.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA