REKLAMA

​Kuo kvepia Zodiako ženklai? 

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ar yra ryšys tarp astrologijos ir aromaterapijos? Sakysite, norint galima visada atrasti sąsajų. Mes atsakysime, kodėl ne, jeigu tai padės sužinoti kažką naujo ir įdomaus?

Tiesą sakant, pirmieji žolininkai buvo ir astrologai, jie paisė planetų judėjimo danguje, nes pagal tai nustatinėdavo geriausią metą vaistažolėms rinkti.

Taigi ši idėja, pasirodo, ne tokia ir nauja. Senovės žolininkai kiekvienai svarbiai vaistažolei jau kadaise priskyrė ją valdančią planetą, o tai padėjo vėliau jas susieti su Zodiako ženklais ir jiems priskirti kvapiuosius augalus, iš jų išgaunamus natūralius aromaterapinius aliejus.

Kiekvienas Zodiakas siejamas su tam tikromis kūno sritimis ir organais, taip pat jiems būdingais ar galimais susirgimais. Eteriniai aliejai, vaistažolės, kvapiosios prieskoninės žolelės gali padėti spręsti ar užkirsti kelią emocinėms, psichologinėms, fizinėms jūsų kūno problemoms arba gerai veikti jūsų savijautą. Kaip? Skaitykite ir sužinosite.

REKLAMA

AVINAS – rozmarinu

Valdanti planeta: Marsas.

Elementas: Ugnis.

Sveikata ir savijauta. Avino ženklui priskiriama galva, smegenys ir akys. Šio ženklo atstovai serga retai, o jeigu atkrinta, greitai sveiksta ir atgauna jėgas. Daugiausia Avino Zodiakų sveikatos sutrikimų ar ligų susiję su streso padariniais, tarp jų – galvos skausmais.

Eteriniai aliejai. Juodųjų pipirų, frankinsenso, citrinos, rozmarino eteriniai aliejai stiprina ugningą Avinų natūrą ir padeda jiems likti sveikiems. Pipirmėtė, rožė ir mairūnas labai gerai gesina ugnį, kai jos susikaupia per daug. Ramunėlė, pipirmėtė ir levanda padeda nurimdyti galvos skausmus.

Avino Zodiako atstovų gyvenimas jaunystėje gali priminti nesibaigiantį vakarėlį, jiems taip patinka linksmintis ir būti apsuptiems žmonių, taip norisi viską išbandyti patiems… Rozmarino eterinis aliejus padės tiek jauniems, tiek vyresniems Avinukams atpalaiduoti nuvargusius sąnarius ir raumenis, nusiraminti, pabūti vienumoje. Jis taip pat puiki priemonė nuo streso, nes mažina hormono kortizolio, kuris įžiebia norą kovoti, kiekį Avino ženklo atstovų organizme.

TAURAS – kvapiąja kananga

Valdanti planeta: Venera.

Elementas: Žemė.

Sveikata ir savijauta. Venera valdo kaklą, sprandą, gerklę ir skydliaukę. Štai kodėl Tauro ženklo atstovai dažniau nei kiti Zodiakai skundžiasi kaklo, sprando ar pečių skausmais, greitai peršąla ar turi skydliaukės problemų, su kuriomis susiję ir svorio pokyčiai.

Eteriniai aliejai. Kadagio, juodųjų pipirų, rozmarino ir citrinos kvapai atpalaiduoja raumenis. Eukaliptas, kadagys ir ramunėlės padeda nuo gerklės skausmo.

Jausmingam Taurų būdui labai tinka pačiuliai, rožės ir kvapiosios kanangos. Pastarosios nuo senų senovės laikomos natūraliais afrodiziakais. Kvapiosios kanangos mažina Tauro pavydumą (ir kraujo spaudimą!), padeda nurimdyti karštakošišką jų būdą ir atgauti pusiausvyrą, atsipalaiduoti.

Taurai iš prigimties yra romantikai, todėl jiems labai tinka prieš sueitį su mylimu žmogumi namuose uždegti aromatinių žvakių, smilkalų su kvapiosiomis kanangomis ar panirti į karštą vonią su kvapiu mineralinių druskų mišiniu. Eteriniai aliejai ir vanduo padeda šio ženklo atstovams atpalaiduoti nuo įtampos „susimazgiusius“ raumenis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA