REKLAMA

​Kuo kvepia Zodiako ženklai? 

REKLAMA

DVYNIAI – baziliku

Valdanti planeta: Merkurijus.

Elementas: Oras.

Sveikata ir savijauta. Trečiajam Zodiakui priskiriami plaučiai, pečiai, rankos ir plaštakos. Jie linkę į kvėpavimo takų sukeltas ligas ir susirgimus, lengviau patiria įtampą ar patempimų minėtose kūno dalyse.

Eteriniai aliejai. Levandos, čiobrelių ir eukalipto aromatai padeda iškilus problemų su kvėpavimu. Bazilikas, bergamotė, greipfrutas ir imbieras labai tinka smalsiam ir greitam Dvynių protui. Kiti jiems naudingi eteriniai aliejai – jazminų, nerolio ir snapučių.

REKLAMA

Mėgstantiems diskutuoti, šnekėtis įvairiausiomis temomis Dvyniams patartina į pagalbą pasitelkti baziliką. Jo eterinis aliejus labai gerai veikia protines galias, taip pat padeda geriau suprasti kitus. Jeigu aplinkoje jaučiate įtampą, joje prisikaupė daug neigiamų emocijų, baziliko aromatas padės jas išsklaidyti, taip pat susigrąžinti kontrolę ir sumažinti kraujospūdį.

Šis kvapusis naudingas augalas padeda susikaupti, aštrina protą. Šviežių plėšytų bazilikų vasarą būtinai įberkite į salotas ar papuoškite mėgstamus patiekalus. Tai ne tik skanu, bet ir naudinga.

VĖŽYS – levanda

Valdanti planeta: Mėnulis.

Elementas: Vanduo.

Sveikata ir savijauta. Vėžiui priskiriama krūtinė, krūtys ir skrandis. Štai kodėl šie jautruoliai dažnai prisidirba su skrandžiu. Nuolatinis stresas ir jaudinimasis „padovanoja“ jiems skrandžio, virškinimo sutrikimų, o blogesniu atveju skrandžio opą, padidėjusį rūgštingumą.

Eteriniai aliejai. Pipirmėtė, pankolis, bergamotė ir ramunėlės padeda sureguliuoti virškinimą. Vėžiams naudingi ir kadagio, rozmarinų bei levandų aliejai.

Skrandžio ir virškinimo sutrikimai, ypač jei savyje užspaudžia baimę ar panieką, gali sugadinti Vėžiui malonumą pabūti su jam brangiais žmonėmis ir ragauti namuose ar mėgstamoje kavinėje gaminto maisto.

Levandų eterinis aliejus nuramina sunegalavusį skrandį ir visą virškinimo sistemą. Kai užvaldo nerimas, liūdesys, šis augalas padės atgauti pusiausvyrą. Ramiam miegui pasitarnaus šiek tiek levandų aliejaus, užlašinto ant pagalvės.

LIŪTAS – jazminais

Valdanti planeta: Saulė.

Elementas: Ugnis.

Sveikata ir savijauta. Liūtas valdo širdį, nugarą ir stuburą. Energingiems ir entuziastingiems šio ženklo atstovams, kad ir kaip gerai jaustųsi ar manytų besijaučią, visada verta pasaugoti minėtas kūno dalis, labiau jomis rūpintis.

Eteriniai aliejai. Karališkam Zodiakui pridera karališko kvapo jazminų žiedai. Eterinis jazminų aliejus ne tik ramina ugningą Liūtą, bet ir padeda jam vilioti, būti vieninteliam ir nepakartojamam. Citrina, rozmarinas ir imbieras padeda, kai užklumpa nugaros ir stuburo skausmai, o rožės, česnako ir mairūno aromatas gerai veikia širdį.

Ugnis (temperamentas, aistra, entuziazmas) atspindi Liūtų esmę. Kai jos pakankamai, ši šildo, o kai per daug – degina, alina širdį. Štai kodėl Liūtams pravartu namuose turėti eterinio česnakų aliejaus, jis labai gerai veikia širdį, padeda ją išvaduoti nuo graužiančių jausmų – nusivylimo ir ardančių aistrų, suderina fizines ir protines galias.

Maišykite eterinius aliejus – česnako su citrinos ar pipirmėtės, – kad sumažintumėte aštrų česnako aromatą, ir pilkite šio į kūno priežiūros priemones. Jeigu esate nusivylę ir nusiminę, tokiu eterinių aliejų mišiniu pamasažuokite pėdas, gana greitai atsigausite.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA