REKLAMA

​Kuo kvepia Zodiako ženklai? 

REKLAMA

MERGELĖ – ramunėlėmis

Valdanti planeta: Merkurijus.

Elementas: Žemė.

Sveikata ir savijauta. Šeštasis Zodiako ženklas atsakingas už kvėpavimo takų (sinusų) ir šalinimo sistemas. Jam būdingi peršalimai, alergijos, vidurių užkietėjimas. Dėl įgimto pastabumo, atidumo detalėms ir analitinio mąstymo dažnai prisikuria sau problemų, kur jų nėra, gali būti pesimistiški ar net linkę į depresiją.

Eteriniai aliejai. Pačiuliai, ramunėlės ir melisa padeda, kai visko atrodo per daug, kai jaučiatės tarsi užbombarduoti darbų, reikalavimų ir jausmų. Imbiero, citrinos, greipfruto, čiobrelio ir aitriųjų apelsinų eterinis aliejus stiprina Mergelių sveikatą ir atsparumą ligoms. Kiti naudingi aromatai – sandalmedžio ir frankinsenso. Jie mažina įtampą ir nerimą.

REKLAMA

Eterinis ramunėlių aliejus gelbsti tiems šio ženklo atstovams, kurie linkę nerimauti, graužtis. Jis padės nuraminti įsismarkavusias mintis, neduodančias ramybės, ir sparčiau ėmusią plakti širdį.

Ramunėlių aromatas taip pat valo iš kūno toksinus, todėl naudinga šių vaistažolių eterinio aliejaus įlieti į odos priežiūros priemones. Melisos poveikis panašus, todėl, norėdami jį sustiprinti, galite maišyti ramunėlių ir melisų eterinius aliejus. Pilkite kelis jų lašus į karštą vonią ar užlašinkite ant pagalvės, jei norite, kad maudžiantis skrandis ir amžinasis minčių ratas netrukdytų užmigti.

SVARSTYKLĖS – frankinsensu

Valdanti planeta: Venera.

Elementas: Oras.

Sveikata ir savijauta. Svarstyklės valdo apatinę nugaros dalį, inkstus ir kiaušides. Štai kodėl dažnai jos skundžiasi nugaros skausmais, kenčia nuo inkstų ar kiaušidžių uždegimų.

Eteriniai aliejai. Snapučių arba geranijų, taip pat pankolių eterinis aliejus padeda, kai kankina akmenys inkstuose. Bazilikas ir bergamotė naudingi, kai reikia atpalaiduoti raumenis, ypač apatinėje nugaros dalyje. Jei trūksta pasitikėjimo savimi ir jaučiatės išsibarstę, pasitelkite į pagalbą juodųjų pipirų, melisų arba frankinsenso aromatų.

Kai reikia nusiraminti, ypač tada, kai atidavėte daug jėgų, stengdamiesi nuraminti kitus, jums padės frankinsensas. Šis vadinamas dieviškuoju aromatu, anksčiau smilkytas bažnyčiose. Dabar galima jį pasitelkti žemiškiems reikalams, kai jaučiatės nusilpę ir dažnai sergate infekcinėmis ligomis. Frankinsensas mažina viso kūno, bet labiausiai pilvo skausmus.

Kai nėra nuotaikos, verta eteriniu frankinsenso aliejumi patepti delnus ir pėdas, juos gerai išmasažuoti. Šis aromatas gydo, ramina, nukelia į neregėtas erdves, kur nėra laiko arba jis beribis.

SKORPIONAS – pačiuliais

Valdanti planeta: Plutonas.

Elementas: Vanduo.

Sveikata ir savijauta. Šiam Zodiakui priskirti reprodukciniai organai ir išeinamoji anga. Jo atstovai linkę į lytinių organų infekcijas ir susirgimus.

Eteriniai aliejai. Pačiulių, kvapiųjų kanangų, jazminų ir nerolių aromatai atiduoda duoklę Skorpionų juslingumui. Sandalmedis, kvapusis šalavijas, levanda ir snaputis padeda suminkštinti kietą šio Zodiako atstovų būdą. Teigiamai lytinius organus veikia melisos, pankolių, rožių ir imbiero eteriniai aliejai.

Skorpionai turi daug energijos, jie linkę degti greitai ir karšta liepsna. Jeigu reikia greitai pailsėti ir atsipalaiduoti, pasidarykite šiltą kompresą su keliais pačiulių eterinio aliejaus lašeliais.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA