REKLAMA

​Kuo kvepia Zodiako ženklai? 

REKLAMA

Pačiuliai turi gydomąjį poveikį patyrusiems fizinę ir emocinę įtampą ir taip save nualinusiems šio ženklo atstovams. Šių augalų eterinis aliejus, atrodo, suteikia naujų jėgų, ne tik atstato senas.

ŠAULYS – snapučiais

Valdanti planeta: Jupiteris.

Elementas: Ugnis.

Sveikata ir savijauta. Aštuntasis Zodiakas valdo kepenis, klubus ir šlaunis. Paprastai šio ženklo atstovai gali pasigirti gera sveikata, nes jie mėgsta daug laiko praleisti gryname ore ir daug juda. Klubų, kojų skausmai arba išsekimas – dažniausios sveikatos problemos, priskiriamos Šauliams. Jiems didžiausią pavojų kelia nuolatinė įtampa ir priklausomybės (nuo alkoholio, azartinių lošimų ar kitos).

REKLAMA

Eteriniai aliejai. Arbatmedžio, eukalipto, snapučių ir rozmarinų eteriniai aliejai maitina drąsią Šaulių sielą ir pakrauna energija jų kūną. Levanda, nerolis, frankinsensas ir ramunėlės padeda susidoroti su stresu. Bazilikas, kadagys ir bergamotė gelbsti, kai užklumpa įvairiausios priklausomybės.

Snapučių eterinis aliejus padeda nuo raumenų spazmų. Šauliai dažnai turi per daug energijos, todėl jiems sunku nusiraminti ir leisti kūnui pailsėti. Įpilkite snapučių arba geranijų aliejaus į kūno priežiūros priemones ar karštą vonią, pašlakstykite kelis lašelius namuose, kad suteiktumėte sau būtiną prabangą – poilsį.

OŽIARAGIS – eukaliptu

Valdanti planeta: Saturnas.

Elementas: Žemė.

Sveikata ir savijauta. Dešimtojo astrologinio ženklo priežiūrai patikėti kaulai ir sąnariai (ypač kelių), taip pat dantys ir oda, pats didžiausias žmogaus kūno organas. Ožiaragiai paprastai skundžiasi odos problemomis ar kenčia nuo kaulų lūžių, sustingusių sąnarių. Sveikatos problemų jie susikuria, patirdami nesaugumo jausmą, pernelyg nerimaudami arba dirbdami iki išsekimo.

Eteriniai aliejai. Eukalipto, arbatmedžio, imbiero, levandų, rozmarino, citrinos ir kadagio eteriniai aliejai mažina sąnarių tinimą ir sąstingį. Ramunėlės, pačiuliai, sandalmedis ir bergamotė naudingos, kai nepavyksta išsivaduoti iš nerimo ar kai organizmas griūva, diagnozuojamas išsekimas. Ožiaragiams taip pat naudingi baziliko, melisos ir pipirmėčių eteriniai aliejai.

Šio Zodiako atstovai mėgsta neskubėti, atidžiai patyrinėti žmones, situaciją ir visas jos puses. Tiesą sakant, taip galima save visiškai nuvaryti. Eukaliptas padeda nuo protinio išsekimo ir nuolatinių kasdienių streso veiksnių, taip pat mažina raumenų skausmus.

Jeigu turite problemų su oda ir plaukais, eukalipto eterinis aliejus padės jas įveikti. Keletą jo lašelių įpilkite į veido, kūno ar plaukų priežiūros priemones.

VANDENIS – citrina

Valdanti planeta: Uranas.

Elementas: Oras.

Sveikata ir savijauta. Kraujotaka, blauzdos ir kulkšnys priskiriami priešpaskutiniam Zodiakui. Vandeniai gali kentėti nuo venų varikozės, kitaip išsiplėtusių venų, taip pat – su kraujotaka susijusių susirgimų ir ligų.

Vandeniai dažnai patiria kulkšnies patempimų ar net lūžių. Taip jau yra – silpniausios arba dažniausiai ligų ar nelaimingų atsitikimų taikiniu tampa Zodiakui priskirtos kūno vietos.

Eteriniai aliejai. Kalendra, citrina, pipirmėtės, rožės ir ramunėlės tinka tokiems užsispyrėliams kaip Vandeniai, nes sušvelnina jų būdą. Kipariso, kalendros, snapučių, imbiero, eukalipto, nerolio ir citrinų aliejai naudingi priešpaskutiniam ženklui, nes gerai veikia kraujotakos sistemą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA