REKLAMA

​Kuo kvepia Zodiako ženklai? 

REKLAMA

Šis Zodiakas mėgsta pasiginčyti ir užsispyręs laikosi savo, ypač kai jaučiasi teisus. Truputėlį atsileisti, ramiau į viską pasižiūrėti padėtų keli citrinų eterinio aliejaus lašai. Tai pakels jums nuotaiką ir padės pamatyti teigiamą situacijos pusę. Eterinį citrinų aliejų naudokite ne tik namų aplinkoje, bet nepamirškite šviežios citrinos lašų išspausti į vandenį ar mėgstamą arbatą.

ŽUVYS – arbatmedžiu

Valdančios planetos: Neptūnas ir Jupiteris.

Elementas: Vanduo.

Sveikata ir savijauta. Žuvims priskirtos pėdos ir limfa. Dažnos sveikatos problemos ar sutrikimai, susiję su pėdomis, jų iškrypimais, nuospaudomis ar nykščio sukeltais skausmais. Šiam Zodiakui būdingi limfos sutrikimai, kurie kalti dėl prastos savijautos, išvaizdos ar net gali sukelti rimtų ligų.

REKLAMA

Eteriniai aliejai. Juodųjų pipirų, rozmarinų, kedro, pipirmėtės, bergamotės ir baziliko eteriniai aliejai padeda Žuvis įžeminti, suteikia praktiškumo jų svajingai natūrai, o jų svajoms – realią formą. Jautriam Žuvų būdui tinka levandų, kvapiųjų kanarių, sandalmedžio, pačiulių, rožių, imbiero, frankinsenso ir kvapiųjų kanangų eteriniai aliejai. Arbatmedis, levanda ir citrina padeda šalinti pėdų nuovargį, mažina jų skausmus.

Žmonėse, kuriais save apsupa, Žuvys stengiasi matyti tik geriausius jų bruožus, o eterinis arbatmedžių aliejus šią paskutinio Zodiako atstovų savybę tik sustiprina. Tačiau jis turi ir realiai apčiuopiamą poveikį, stiprina fizinę sveikatą ir mažina uždegimą organizme.

Kai reikia rambės, atvėsinti įkaitusius jausmus ir mintis, ant šilto drėgno rankšluosčio užlašinkite keletą arbatmedžio aliejaus lašelių ir ramiai pagulėkite. Patys nustebsite, kaip tai veiksminga.

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA