REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Rugpjūčio mėnesį Avinui reikėtų nesivaržyti flirtuojant ir koketuojant. Prie savo elgesio jis gali pridurti šiek tiek lengvabūdiškumo. Žinoma, nereikia perlenkti lazdos. Užteks truputį sumažinti rimtumą bendraujant su priešingos lyties atstovais. Toks lengvumas pakeis Avino požiūrį į gyvenimą ir suteiks galimybę susipažinti su jam maloniu žmogumi.

Paskutinįivasaros mėnesį Avinui patartina būti ypač atidžiam sprendžiant finansinius klausimus. Abejotinų sutarčių sudarymą ir bankinius reikalus derėtų atidėti rudeniui. Galbūt draugai ar artimieji bandys iš jo pasiskolinti pinigų. Jeigu Avinas neturi tokių pinigų, kuriuos galėtų jiems padovanoti, tai jam geriau neskolinti. Tačiau jis gali negailėti nieko sau ir savo šeimai. Jam nereikia baimintis, kad kas nors ims priekaištauti dėl švaistymo. Jo reikalai kitiems neturėtų rūpėti.

Palankiausios rugpjūčio dienos naujiems darbams ir projektams pradėti: 4, 11, 20, 30.

REKLAMA

Nepalankios rugpjūčio dienos, kai reikės būti atsargiems: 1, 10, 22.

TAURAS

Jam patartina rugpjūčio mėnesį sąmoningai stengtis, kad jo neužvaldytų neigiamos emocijos kaip pyktis, pavydas, irzlumas, nepasitenkinimas. Tai bus nelengva, nes jis bus linkęs pasiduoti blogai nuotaikai.

Deja, neigiamos emocijos gali lengvai pažeisti Tauro fizinę ir psichinę sveikatą. Jam derėtų būti atviresniam su partneriu ir draugais, pasidalyti savo rūpesčiais ir problemomis. Jų supratimas ir vertingi patarimai padės daug ką išspręsti.

Apskritai Taurui derėtų vasaros pabaigoje kuo daugiau dėmesio skirti savo brangiausiems žmonėms. Kitaip grės pavojus: kas nors bandys nuvilioti jo antrąją pusę, kuri seniai jaučiasi pamiršta, apleista ir nevertinama. Jeigu Tauras nenori likti vienas ir prarasti brangų žmogų, turėtų pasirūpinti ir sustiprinti savo santykius su juo.

Romantiški vakarai, išvykos, malonus poilsis dviese iš naujo įžiebs prigesusias aistras. Taurui reikia suprasti, kad tik dėl jo kaltės santykiai su partneriu atvėso, nes paskutiniuoju metu jis per daug buvo susitelkęs į save ir savo problemas, todėl nematė, kas vyksta aplinkui.

Palankiausios rugpjūčio dienos naujiems darbams ir projektams pradėti: 1, 10, 18, 22.

Nepalankios rugpjūčio dienos, kai reikės būti atsargiems: 2, 6, 29.

DVYNIAI

Rugpjūčio mėnuo Dvyniams bus nepalankus profesiniu atžvilgiu. Per derybas jiems nesiseks parinkti tinkamo tono ar pasiūlymo, kuris būtų įdomus abiem šalims. Ginčuose su kolegomis nepavyks pasiekti kompromisų, santykiuose su viršininku prasidės trintis. Jei yra galimybė, tai geriau būtų pasiimti atostogas ir išvažiuoti kuo toliau. Jeigu vasaros pabaigoje tenka dirbti, tai bent reikia sąmoningai atsiriboti nuo svarbių problemų sprendimo ir nesileisti į konfliktus su kolegomis.

Užtat asmeniniams santykiams šis mėnuo bus labai geras. Susituokę Dvyniai sulauks malonaus siurprizo iš savo antrosios pusės. Viengungiai gali gauti pasiūlymą apsigyventi kartu ir sukurti šeimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA