REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai   

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Negali žinoti, kaip jautėsi žmonės, kadaise atradę naujus žemynus ar jūros kelius, kaip jiems turėjo atrodyti gyvenimas „po to“.

Pirmomis savaitės dienomis būsite tarsi tie pasaulio atradėjai, pionieriai, kažkiek sumišę ir pasimetę, galvosite, ką norėtumėte veikti toliau. Gal pakeisti vietą, išvykti ten, kur dar nebuvote?

Jei kol kas negalite to sau leisti, pamąstykite, kaip įdomiau ir prasmingiau praleisti savaitgalį. Apsidairykite aplinkui, šalia atraskite nematytų ir negirdėtų dalykų, susipažinkite su naujais žmonėmis. Kuo jie iš toliau atvykę, kuo jų kultūra kitokia nei jūsų, tuo geriau.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Rožinė ir balta leis giliau įkvėpti, nebesijausti bejėgiais.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 7, 10, 14, 17, 49 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris lieka šalia, kai nebūnate gerai nusiteikę ar turite rūpesčių.

TAURAS

Pirmadienis atrodys beprasmis, o visi žmonės, įskaitant artimiausius, elgiasi visiškai nesąmoningai. Geriau nesigilinkite kodėl, nes visai galva apsisuks. Taigi atsipalaiduokite. Į viską žiūrėkite su gera humoro ar net sarkazmo doze.

Jeigu vis dėlto tai jus pernelyg erzins ar ims slėgti, susiraskite gerą draugą, su kuriuo galėtumėte pabūti ir ką nors nuveikti, kas padėtų nuo šios situacijos atitrūkti. Galiausiai paaiškės, kad ji visiškai nebus susijusi su jumis, aplinkiniai neturėjo tikslo jūsų įskaudinti ar įžeisti. Penktadienį ar šeštadienį po didelių apmąstymų galite ryžtis rimtam pirkiniui.

Laiminga savaitės spalva. Sidabriniai tonai stiprins gerąsias jūsų asmenybės puses, suteiks jėgų save apginti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 6, 10, 17, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris mėgsta jūsų rūpestingumą ir leidžiasi apsupamas jūsų globos.

DVYNIAI

Nors ir kokios tvirtos būtų jūsų pažiūros, esate pakankamai imlūs naujoms idėjoms ir požiūriams. Pirmadienį gali nutikti, kad kažkokia nauja idėja pramuš jums galvą, gal net viską pakeis. Ne kasdien tokie dalykai nutinka.

Savaitės viduryje mintis užvaldys darbo reikalai, palanku leisti laiką gerai pažįstamų žmonių kompanijoje. Savaitgalį imkitės iniciatyvos, jeigu reikės išjudinti grupę iš sąstingio, jūsų pasiūlymai bus sutikti su ovacijomis.

Laiminga savaitės spalva. Leiskite sau išsiskirti iš minios. Drąsiai derinkite skirtingas spalvas kaip raudoną ir juodą. Taip atrodysite ir jausitės stiprūs bei pasitikintys savimi.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 16, 37, 40, 43, 48 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, su kuriuo galite juoktis.

VĖŽYS

Jeigu kioskelis priklausytų tik jums, galėtumėte savo nuožiūra nustatinėti kainas, tačiau santykiuose su jums svarbiu žmogumi pinigai yra labai rimtas aspektas, bet ne pats pagrindinis – daug svarbiau išlaikyti ryšį.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA