REKLAMA

​Kinų horoskopas rugpjūčiui   

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Aukščiau, greičiau, toliau! Šiuos sporto principus žvaigždės pritaikė rugpjūčiui. Paskutinį vasaros mėnesį, nors daugelis susiruošiame ilsėtis, baigiasi kurį laiką trukę tupinėjimai bei sėdinėjimai ir prasideda veiksmas.

Trečiąjį vasaros mėnesį palanku spręsti problemas, lengviau seksis joms surasti tinkamus sprendimus. Palanku pradėti įgyvendinti planus ir svajones, nes sulauksime aplinkinių palaikymo.

Nešvaistykite laiko veltui! Tai dar vienas raginimas rugpjūtį, kurį transliuoja mums planetos. Jeigu turėsime daug veiklos, svarbu nesusipainioti ir nepanirti į chaosą, kuris tik kels įtampą. Svarbu nusistatyti prioritetus, kuri veikla mums svarbiausia, tada galėsime džiaugtis, stebėdami progresą.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Pirmyn

Gebėjimas atsirinkti, kas svarbu, jau pusė pergalės. Šio ženklo atstovai, kurie tai moka, turės galimybę įgyvendinti savo svajones.

Metų valdovė Ugninė Beždžionė palaikys jus ir suteiks palankių šansų veikti, kad patikėtumėte – viskas įmanoma. Tokios sąlygos tikrai pakels jums nuotaiką, padės aplink save kurti laimėtojo aurą ir patraukliai atrodyti priešingos lyties atstovų akyse. Saugokite sveikatą ir neapleiskite draugų.

JAUTIS

Duonos ir žaidimų!

Rugpjūtį turėsite daugiau užduočių, kurias teks įveikti, tačiau jūs tai mokate, tereikia pasitelkti stropumą ir ištvermę. Svarbiausia, kad jums šie darbai ir užduotys patiks. Taigi nors plušėsite iš peties, džiaugsmo irgi netrūks.

Skirkite daugiau dėmesio šeimai ir draugams. Pasinaudokite pakilimu, kai jaučiatės gerai, ir pasidalykite šiuo gėriu su mylimais žmonėmis, maloniai juos nustebinkite idėjomis, kaip įdomiau praleisti kartu laiką.

TIGRAS

Daugiau nei vienas

Paskutinį vasaros mėnesį Tigrus bus lengva suerzinti, nes jie tiesiog turės per daug energijos. Jeigu nežinote, kur ją dėti, geriau nukreipkite į darbus, bus visiems naudos.

Jums taip pat svarbu rugpjūtį nesinervinti, jeigu kiti elgsis savaip, pripažinkite jų teisę tai daryti. Juk į Romą veda šimtai kelių, o ne vienas vienintelis. Tai pagerins santykius su aplinkiniais ir padės patiems atsipalaiduoti, lengviau ir laisviau žvelgti į gyvenimą ir santykius.

KIŠKIS

Sveikas egoizmas

Rugpjūtis šio ženklo atstovams gali būti įtemptas, ypač darbe. Pamėginkite išlaikyti ramybę, nors visi, atrodys, tik ir mėgins jus išvesti iš pusiausvyros.

Kaip tai padaryti? Mažiau žiūrėkite į kitus ir labiau rūpinkitės savimi. Pasvarstykite, kokią svajonę norėtumėte įgyvendinti, kokiam tikslui siekti reikia sudėlioti žingsnius į priekį? Laikas palankus protingai judėti link didžiojo tikslo. Dabar sulauksite brangiausių žmonių palaikymo.

DRAKONAS

Be kompromisų

Drakonai rugpjūtį daug pasieks, jeigu patys imsis iniciatyvos ir reikalų tvarkymo, o ne deleguos tai kitiems. Taip atidžiai, be kompromisų ir kontroliuodami kiekvieną žingsnį, galėsite sėkmingai judėti į priekį. Net jei rezultatų iškart nematysite, vairas toliau turi likti jūsų rankose.

Ši sutelkta būsena, kai negali nusukti į šalį ar elgtis kūrybingai, ne pagal planą, gali sukelti daug įtampos, kuri persiduos asmeniniame gyvenime. Nors per darbus mylimiems žmonėms liks nedaug laiko, svarbu, kad jį praleistumėte kokybiškai.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA