REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (08 01–07 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jeigu atostogaujate, jums pasisekė, jeigu dirbate, pasiimkite pirmadienį laisvą, kad geriausiai išnaudotumėte tokį romantišką laiką. Palanku su mylimu žmogumi nuveikti ką nors neįprasto ir jaudinančio, kad šią dieną įsimintumėte ilgam.

Vienišiams gera diena pus penktadienis. Išnaudokite bet kokią galimybę pabūti viešumoje, eikite linksmintis, bendraukite su pažįstamais ir kolegomis. Didelė tikimybė sutikti mylimąjį tarp kolegų ar darbe.

TAURAS

REKLAMA

Kadangi čia yra Meilės horoskopas, todėl darbo savaitę galite „prasukti“ į priekį, o penktadienį imti švęsti meilę. Ji bus visur!

Šio ženklo valdovė Venera judės Taurų astrologinio būsto Romantikos sektoriumi. Čia meilės planeta išbus iki rugpjūčio 29-osios.

Vienišiams minėtas laikotarpis svarbus, nes gali sutikti asmenį, kurį įsimylės iki ausų. Jeigu jau turite porą, santykiuose džiaugsitės nauju pakilimu, jauduliu ir aistra, tarsi būtumėte neseniai susipažinę.

DVYNIAI

Pokalbis su mylimu žmogumi savaitės pradžioje jus jaudins, suteiks ilgai trunkančio įkvėpimo, drąsos garsiai išsakyti unikalius planus ar idėjas.

Neseniai pradėję susitikinėti Dvyniai nutars šį savaitgalį artimiesiems ir draugams pristatyti naują svarbų žmogų. Didelė tikimybė, kad jis bus priimtas kaip savas ir greitai įsilies į artimų žmonių būrį.

VĖŽYS

Jeigu turite porą ir dabar būtina kartu priimti svarbų sprendimą dėl bendro gyvenimo kartu ar santykių, palaukite savaitgalio. Tomis dienomis geriau seksis bendrauti, noriau įsiklausysite į vienas kito argumentus ir suprasite motyvus ar požiūrį. Šis įsiklausymas ir geranoriškas požiūris sustiprins jūsų ryšį.

LIŪTAS

Išnaudokite Veneros paramą. Meilės planeta netrukus paliks jūsų ženklą, todėl iki savaitgalio padarykite svarbius žingsnius, susijusius su meile ir santykiais.

Vienišiams palanku eiti į pasimatymą, ypač pirmadienį. Kai Venera apsikabins su Plutonu, būsite labai patrauklūs priešingos lyties atstovams. Suteikite šansą asmeniui, kuris atrodo esąs ne jūsų tipo. Niekada nežinosit, kol nepabandysit.

MERGELĖ

Meilės reikaluose savaitės dienomis vyraus štilis. Nuo savaitgalio į jūsų ženklą įeis meilės planeta Venera ir čia pasiliks iki rugpjūčio 29 dienos. Šiomis dienomis ir visu meilės planetos viešnagės Mergelėje laikotarpiu būsite žavumo įsikūnijimas.

Vienišiams yra tikimybė sutikti žmogų, kuris jus apžavės, jūs irgi neliksite skolingi. Turintieji partnerį iš jo sulauks komplimentų ir malonių dėmesio ženklų, kurių tikrai nusipelnėte.

SVARSTYKLĖS

Turinčios partnerį Svarstyklės džiaugsis nenuobodžia savaitės pradžia, nes jų santykiai kibirkščiuos nuo dėmesio ir aistros. Seksualinis poros gyvenimas dabar teiks daug pasitenkinimo.

Tačiau labiausiai jūsų širdį džiugins gebėjimas priimti bendrus jūsų ateičiai svarbius sprendimus. Tikėkitės sėkmingų derybų ir susitarimų. Savaitgaliui suplanuokite ką nors įdomaus ar ramaus, priklauso, ko jums šiuo metu labiausiai trūksta.

SKORPIONAS

Darbo savaitė bus skirta darbui, o štai savaitgalis atrodys tikrai savaitgališkai. Meilės planeta Venera išjudins Skorpionų astrologinio būsto Draugų sektorių. Džiaugsmo teiks bendravimas su senais draugais, bus galimybių susipažinti su naujais įdomiais žmonėmis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA