REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje pamažu įveiksite kliūtis ir taip rinksitės taškus. Už greitį papildomų negausite, svarbiau bus jūsų veikimo stilius ir metodai. Iki trečiadienio vėl įsibėgėsite, ramų tempą teks pamiršti.

Jeigu esate vieniši ir pastebėjote, jog kažkas nuo jūsų nenuleidžia akių, būkite drąsūs – eikite su juo ar ja susipažinti. Darbo savaitės pabaigoje jus gali sujaudinti (sukelti įtampą) situacija jūsų arba artimųjų šeimoje. Tačiau šeštadienį ir sekmadienį gyvenimas priminis, kad linksmybėms laiko irgi reikia atrasti.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės bet kurios spalvos drabužiais, svarbiausia, kad ji būtų ryški, jus stiprintų ir suteiktų drąsos apginti save ir savo nuomonę.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 12, 19, 23, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi, kurie sugeba jus prajuokinti.

TAURAS

Pirmadienį namus paliksite gerai nusiteikę, jausdamiesi energingi, kūrybingi ir pasirengę romantiškiems nuotykiams. Antradienį ir trečiadienį energijos turėsite, bet ją nukreipsite darbams atlikti, nebus kada pagalvoti apie kūrybą ar romantiką.

Antroje savaitės pusėje galėsite atsikvėpti. Pasaulis jums suteiks galimybę padaryti pertrauką. Pasiguoskite draugams, jeigu žongliravimas daugybe veiklų jus išvargino.

Jeigu savaitgalį sutiksite žmogų, kuris pats ar tai, ką jis daro, jums labai patiks. Pasakykite tai garsiai, neslėpkite jausmų! Savaitgalį, kai jus kas nors suerzins, būkite kantrūs.

Laiminga savaitės spalva. Rožinė jus švelnins ir stabdys, kai pernelyg niršiai irsitės į priekį. Derinkite ją su balta, tai padės būti kantresniems.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 17, 19, 20, 31, 49 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris pripažįsta ir vertina jūsų gebėjimus.

DVYNIAI

Pirmadienis bus kupinas veiklos ir netikėtumų, tačiau nemeskite kelio dėl takelio ir, nepaisydami trukdžių, atkakliai judėkite pirmyn.

Iki savaitės vidurio jums teks daug bendrauti, susitikti su galybe žmonių, bet dauguma jų bus malonūs, geičiausiai tie, kuriuos pažįstate ir mylite.

Antroje savaitės pusėje rūpesčiai dėl pinigų užgoš kitas mintis ir trukdys mąstyti aiškiai. Tačiau savaitgalis jums įrodys, kad pinigai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime.

Laiminga savaitės spalva. Balta suteiks reikalingos ramybės ir gebėjimo atsitraukti, kad galėtumėte įvertinti situaciją.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 3, 9, 12, 16, 35 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris bet kokiomis sąlygomis geba išlikti sąžiningas ir teisingas.

VĖŽYS

Galva pramušta keisčiausių idėjų? Susikvieskite savaitės pradžioje pas save draugus ir prie vakarienės stalo pasidalykite jomis.

Šiomis dienomis būsite tikri vaideivos, turėsite daug energijos ir noro ką nors organizuoti, reguliuoti, o aplinkiniai mielai pasiduos jūsų nurodymams. Jums visai patiks vadovauti, net patys nustebsite. Tikėkitės nuostabaus savaitgalio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA