REKLAMA

​Kuriame Zodiake yra jūsų širdis?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Praėjusią savaitę Saulė įėjo į centrinį Zodiaką – Liūto ženklą. Kai kurie astrologai sako, kad ji palietė Visatos centrą arba širdį.

Žmogaus organizme širdis yra kūno centras, aprūpinantis jį energija, varinėjantis po jį kraują (gyvybę). Taip ir kosminis centras atsakingas už Visatos energiją.

Jeigu išlaikome ryšį su šiuo centru arba širdimi, vadinasi, esame apsirūpinę gyvybiškai svarbia energija, gyvename darnoje su savimi ir pasauliu, jaučiamės saugūs ir laimingi.

Kada prarandame kontaktą su Visatos centru? Kai užklumpa širdies ir kraujagyslių sutrikimai ar ligos, kai trūksta gyvybinių jėgų, džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, kai jaučiamės nelaimingi.

REKLAMA

Visatos modelį atspindinčiame Zodiako rate Liūtas užima penktą vietą, jis yra penktasis ženklas. Norėdami sužinoti, kuris Zodiakas simbolizuoja jūsų ryšį su Visatos širdimi, turite nuo savo ženklo pagal laikrodžio rodyklę atskaičiuoti penkis Zodiakus.

Širdies Zodiakui būdingos savybės ir ypatumai mums sufleruoja, kaip žvelgti į pasaulį, kaip elgtis, kad pasipildytume gyvybinės energijos ir sustiprintume širdį ir savo padėtį gyvenime.

Kaip žmogaus organizme pulsuoja širdis, taip iš asmeninio širdies Zodiako sklinda energija, meilė, švelnumas ir rūpestis, padedantis mums jaustis žmonijos dalimi, kurti ir išlaikyti ryšį su aplinkiniais, tiesiog būti laimingais žmonėmis. O štai širdies problemos rodo gerumo aplinkiniams ir sau, taip pat širdingumo stoką.

Sužinokite, kaip asmeninis jūsų širdies ženklas gali padėti susigrąžinti į gyvenimą energiją, laimę ir džiaugsmą.

AVINAS

Jūsų širdies ženklas yra Liūtas. Pirmiausia, ką tai reiškia: jo valdomas laikotarpis, pats vasaros įkarštis, labai tinka jūsų sveikatai. Vasaros džiaugsmai – skanūs vaisiai ir daržovės, gamta, veikla gryname ore, saulės šiluma – stiprina jūsų širdį.

Ją taip pat gerai veikia po Liūto ženklu gimę žmonės. Iš jų galite pasimokyti, kaip mylėti save, dosniai apdalyti aplinkinius meile ir rūpesčiu, taip pat sustoti pailsėti po aktyvios veiklos etapo.

Avinams svarbu išmokti skaityti savo kūno kalbą, jo siunčiamus signalus. Kai organizmas ir širdis pavargsta, ji prašosi poilsio. Savo paties labui pripraskite daryti pertraukas, nelaukite, kol ligos jus sustabdys.

TAURAS

Jūsų širdies Zodiakas – Mergelė. Šis ženklas nurodo, kad Taurų širdį gerai veikia natūrali aplinka. Būtent gamta geriausiai stiprina jūsų širdį ir visą organizmą, kaip ir po Mergelės ženklu gimę žmonės.

Jie aiškiausiai, Taurams suprantama kalba parodo, kaip rūpintis savo širdimi, išlaikyti su ja ryšį, o kas tam trukdo. Taip pat atminkite, kad jūsų širdis nori būti pripildyta meilės ir ja dalytis su aplinkiniais, padėkite jai tai daryti.

DVYNIAI

Jūsų širdies ženklas yra Svarstyklės. Taigi žmogiški ryšiai, bendravimas, apsikeitimas mintimis ir jausmais kuria darnią aplinką, kurioje jūsų širdis spurda iš džiaugsmo. Gerai ją veikia ir po Svarstyklių ženklu gimę žmonės.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA