REKLAMA

​Meilės prognozė rugpjūčiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Rugpjūtis prasidės Mėnulio jaunatimi (vėlų rugpjūčio antrosios vakarą) Liūto ženkle. Prie šios romantiškos nuotaikos skubės prisidėti ir Marsas, tą pačią dieną įėjęs į Ugnies brolio –Šaulio – ženklą. Šios planetų padėtys aistringuose Zodiakuose skatins mus mėgautis nuotykiais ir seksualiniais malonumais.

Meilės planeta Venera rugpjūčio 5-ąją įeis į Mergelę. Ši įkrės mums šiek tiek proto. Skatins mąstyti logiškai ir praktiškai: ar mylimas žmogus atitinka mano lūkesčius, man yra naudingas? Ar mano patneriui taip manęs reikia, kaip man jo? Turėsime laiko iki mėnesio pabaigos atsakyti į šiuos klausimus.

AVINAS

Visata į jūsų meilės gyvenimą įpūs naujos gyvybės. Vėlų rugpjūčio antrosios vakarą Mėnulio jaunatis ne tik vyks jums draugiškame Liūte, bet ir dar Avino astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje.

REKLAMA

Ši sidabrinės planetos padėtis padės jums atverti širdis naujoms romantiškoms patirtims. Rizikuokite meilės žaidime, jeigu esate vieniši. Už riziką būsite ne nubausti, o apdovanoti.

Turintieji porą irgi galės džiaugtis linksmomis, smagiomis ir romantiškomis akimirkomis dviese. Po rugjūčio penktosios susitelksite į savo ir mylimo žmogaus sveikatos gerinimo reikalus

TAURAS

Meilės gvenimas Taurams užvirs nuo rugpjūčio 5-osios. Tada jų ženklą valdanti Venera įeis į Taurų astrologinio būsto Romantikos ir malonumų sektorių. Čia meilės planeta viešės iki rugpjūčio 29 dienos.

Tikėkitės daug gražaus laiko, praleisto su mylimu žmogumi. Jaudinantys pasimatymai dieną ir aistringi susitikimai naktį rugpjūčio mėnesį taps ne išimtimi, o taisykle.

Vienišiems Taurams rugpjūtis labai palankus naujoms pažintims. Žvaigždės sako, kad jos bus sėkmingos, galite sutikti savo žmogų. Taigi būkite atviri Visatos pasiūlymams.

DVYNIAI

Šį mėnesį daug dalykų vyks jūsų gyvenime, bet vienaip ar kitaip vyraus namų tema. Galbūt mylimą žmogų pristatysite šeimai, ar susituoksite ir jis/ji bus priimti į giminę?

Laikas tam tinkamas nuo rugpjūčio 5 iki 29-osios. Visai netrumpas periodas, kai palanku daryti su santykiais susijusius sprendimus.

Nauji mylimieji galbūt nuspręs gyventi kartu, o ilgiau esantys kartu gal kelsis į kitą vietą ar įsigis nuosavą būstą.

VĖŽYS

Geriausiai šį mėnesį gebėsite mylimam žmogui paaiškinti savo idėjas, perduoti mintis taip, kad jis ar ji liks tiesiog sužavėti jumis.

Nuo rugpjūčio 5 iki 29 dienos su partneriu galite priimti įvairiausius sprendimus. Jums bus lengva susikalbėti ir susitarti. Jeigu ketinate kalbą pasukti apie santykius ar finansus, pokalbio eiga ir baigtis jus gali maloniai nustebinti.

LIŪTAS

Šį mėnesį būsite patrauklūs kaip niekada. Tam nereikės jokių paaiškinimų. Jeigu smalsu, jūsų patrauklumu labiausiai rūpinsis Mėnulis. Jaunatis nuo rugpjūčio antrosios vakaro prasidės būtent jūsų ženkle. Dabar tinka ryžtis permainoms, pradėti kažką naujo.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA