REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (08 08–14 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Tarnybinis romanas, jeigu nesusiturėjote ir tokį užmezgėte, gali tapti visiška katastrofa. Jeigu dar neįsivėlėte į pavojingus ryšius, pasistenkite neflirtuoti ir nebandyti likimo darbe.

Pirmiausia dėl to, kad taip gali nukentėti jūsų reputacija. Kad ir kokie geri specialistai būtumėte, jūsų gebėjimai bus menkinami.

Antra, net jeigu kompanijos politika nėra labai griežta ir bendradarbiams leidžiama susitikinėti, vadovai vis tiek gali nerimauti, kad artimi ryšiai gali pakenkti bendrai atmosferai kolektyve. Žodžiu, dirbate ar atostogaujate, visai palanku „įsijungti“ poilsio režimą.

REKLAMA

TAURAS

Kartais lengviau apsimesti, kad nesupranti situacijos rimtumo. Žvaigždės perspėja apie jūsų partnerio finansinę padėtį, į kurią dabar turėtumėte pasižiūrėti atidžiai, bet jūs mėginate to išvengti. Greičiausiai ji sudėtingesnė, nei atrodo iš pažiūros. Dėl to, kad problemos „nematote“, ji nei išnyks, nei sumažės.

Neseniai susipažinusiems su priešingos lyties atstovu vertėtų gerai pamąstyti, prieš ryžtantis bet kokiems sprendimams (tarkime, vykti atostogauti dviese ar apsigyventi kartu). Jeigu suabejojote, ar šis žmogus tikrai yra toks teisingas ir geras, kaip atrodo, greičiausiai abejoti yra pagrindo.

DVYNIAI

Šią savaitę meilės gyvenimas nebus lengvas. Turintiems porą Dvyniams gali tekti su partneriu skubiai spręsti namų problemą, kurios nebebus galima vėl atidėti į šalį.

Kad ir kokia ji būtų, tikriausiai taip išsekins jūsų artimą žmogų, kad jis ar ji nebeturės energijos jums ir santykiams. Greičiausiai nuspręsite abu padaryti pauzę, pailsėti nuo varginančių reikalų (ar vienas kito) ir nemėginti imituoti romantikos, kai jai nėra nei jėgų, nei ūpo.

VĖŽYS

Jeigu šiomis dienomis apims nepatiklumas, įtarsite, kad partneris kalba ar elgiasi nesąžiningai, vertėtų iškart atvirai apie tai pasikalbėti. Bandymas ignoruoti apėmusius jausmus pakenktų santykiams.

Taip, yra tikimybė, kad artimas žmogus atsisakys tai daryti. Galbūt partneris turi nuo jūsų paslapčių ir visai gali būti, kad jis ar ji jų neatskleis. Tačiau kartais ne garsiai išsakyti žodžiai, o elgesys, mimika, akys atskleidžia daug daugiau.

LIŪTAS

Jeigu dėl kokių nors priežasčių kyla abejonių dėl partnerio finansinių reikalų, šią savaitę nutarsite juos patyrinėti. Visai gali būti, kad artimas žmogus nesako tiesos ar atskleidžia tik dalį informacijos, tačiau tai iškart savaime nereiškia kažko blogo.

Vis dėlto yra didelė tikimybė, kad šiomis dienomis nusivilsite patnerio veiksmais, susijusiais su pinigais. Norite išvengti katastrofos? Iškart sakykite, kas jums nepatinka ar kelia nerimą. Dabar blogiausias ėjimas būtų tylėti ir apsimesti, kad nieko nevyksta.

MERGELĖ

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Tokią taisyklę galima pritaikyti šios savaitės širdies reikalams. Vienišiems šio ženklo atstovams reikia būti atidiems, renkantis, su kuo eiti į pasimatymus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA