REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitę pradėsite veikla, kuri pareikalaus fizinės ištvermės, bet jums tai bus vienas juokas.

Užtat savaitės viduryje juokų bus mažai, bet sustoti judėti nereikėtų. Jeigu jūsų darbas nėra fizinis, būtinai sportuokite ar šokite. Jums būtina fizinė iškrova, kad nebjurtų nuotaika.

Penktadienį ir šeštadienį būsite gerai nusiteikę ir žavūs, juk lengva žavėti, kai nejaučiate įtampos, ar ne? Sekmadienį ilgai pamiegokite, skirkite laiko poilsiui.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Jeigu laukia sudėtingi susitikimai ar pokalbiai, rinkitės geltonos spalvos aprangą ar detales. Ši spalva padės labiau pasitikėti savimi.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 14, 23, 26, 37, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Šiek tiek išprotėję žmonės jus nuteikia gerai.

TAURAS

Jeigu pirmadienį draugai jus įtrauks į ginčą, nieko gero, nes labai sunku tokioje situacijoje būti objektyviam.

Pasistenkite išvengti derybininko vaidmens grakščiai, kad nė viena pusė neįsižeistų. Verčiau pasitraukti ir leisti jiems išsiaiškinti patiems, nei rizikuoti prarasti abu draugus.

Savaitės vidurys bus linksmesnis – gėlytės, palyginus su pirmomis jos dienomis. Penktadienis ir šeštadienis žada daug malonaus jaudulio. Sekmadienį bus daug emocijų, bet ramu.

Laiminga savaitės spalva. Šviesios spalvos skatina pozityvius jausmus ir jus išlaisvina.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 6, 17, 21, 39, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus motyvuoja ir uždega.

DVYNIAI

Pirmadienį žodžiai liesis lengvai, o aplinkiniai į juos reaguos tinkamai. Kad taip lengvai sektųsi bendrauti su šeimos nariais! Ši užduotis bus žymiai sunkesnė.

Tai pajausite ne tik pirmomis savaitės dienomis, bet ir antroje jos pusėje. Bendraukite išmintingai, ramiai apeikite nesusikalbėjimų duobes. Turėtumėte nesunkiai tai įgyvendinti, nes būsite labai užsiėmę, tvarkydami savo el. pašto dėžutes, atrašinėdami į laiškus, atsakinėdami į skambučius ir žinutes.

Savaitgalį susitelksite į vieną jums svarbų asmenį, svarbesnių nebus. Sekmadienį įžengsite į nepažįstamą, jums nežinomą teritoriją.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės jausti realią situaciją ir nepadaryti iš musės dramblio.

Laimingi savaitės skaičiai: 27, 30, 33, 39, 41, 48 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jms reikia aplink žmonių, kurie jus laiko stipriomis ir drąsiomis asmenybėmis.

VĖŽYS

Kuo didesnis, kuo daugiau, tuo geriau. Pirmadienį jums patiks pasinerti į gyvenimo didybę, o kitomis dienomis vėl sugrįšite prie jums būdingo kuklumo, susitelksite į smulkias detales ir puoselėsite jums svarbias draugystes.

Štai kodėl savaitės viduryje noriai priimsite kvietimus susitikti su draugais. Nuspręskite kartu ką įdomaus nuveikti.

Penktadienį ir šeštadienį būkite pasiruošę praleisti namuose ar netoli jų, nes čia reikės jūsų pagalbos ar patarimų. Čiupkite problemą, jai dar tik užsimezgus, kol neprasidėjo krizė ar situacija tapo nevaldoma.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA