REKLAMA

Astrologų „vaistai“ nuo streso

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vasara. Atrodytų, vienas lengvumas, bet kur tau… Straipsnių antraštės kas rytą atskleidžia vis šiurpesnius įvykius ir sukelia naują stresą.

Paskutiniais vasaros mėnesiais ramybės ir lėtumo – beveik nė kvapo. Panašu, kad ir rugpjūtis nežada atokvėpio, o skatina raitytis rankoves ir veikti. Taigi įtampos nemažės.

Kuo čia galėtų padėti astrologai? Kol vienam Zodiakui, tarkime, Dvyniams, yra pats tas – tik leiskite panardyti minioje, suktis darbe tarsi pašėlusiam ir atlikti vienu metu kelias užduotis, kitiems, Mergelei ar Vėžiui, jau norisi skelbti ypatingąją padėtį.

Geriau pažindami save (Zodiako savybės šiam suvokimui irgi gali praversti), sako astropsichologai, lengviau toleruosime įtampą, priimsime primestus ar neišvengiamus pokyčius.

REKLAMA

AVINAS

Šio ženklo atstovai kliaujasi savo neišsenkančia energija, tiki, kad ši jiems padės įveikti dienos iššūkius, ir nusimena arba susinervina, kai jėgų vis dėlto pritrūksta. Ypač tada, kai jaučiasi prasčiau, sirguliuoja ar patiria daug įtampos ir negali pabaigti pradėtų darbų.

Gimusieji po Avino Zodiaku (vieni juokais, kiti rimtai) save laiko supermoterimis ir supervyrais. Jei pamiršta, įsisukę į galybę veiklos, jie neleidžia sau sustoti ir pailsėti. Truputėlį patinginiauti ir nieko neveikti? O ne, tai nuodėmė!

Būtent, pažiūrėkite į tai krikščionių akimis (nesvarbu, esate tikintys ar ateistai) ir per savaitę pasidarykite bent vieną ramybės dieną. Gyvenimas vyks toliau, tikrai nėra ko liūdėti. Mąstykite taip: sukaupsiu daugiau jėgų gyventi ir daryti, kas man patinka, nesigadindamas sau sveikatos.

TAURAS

Tauro Zodiako atstovams pats svarbiausias dalykas – kad darbo ar visose kitose srityse jie būtų laikomi kompetentingais, išmanančiais savo reikalus. Štai kodėl jie tiek daug jėgų įdeda, stengdamiesi viską padaryti teisingai.

Kai jiems tenka sunkesnė užduotis, kai reikia padaryti tai, ko nemoka ar nedarė iki šiol, ima nervintis, o kartais – panikuoti. Ne, nesugebėsiu, viską sugadinsiu! Tiesą sakant, neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. Tikriausiai girdėjote šį posakį, o dabar išmokite jį mintinai.

Taurai savo aplinkoje garsėja kaip taikdariai, jie bijo įskaudinti, įžeisti kitus, spręsdami ginčą ar dalyvaudami derybose. Pasikliaukite nuojauta, remkitės Taurams būdingu gebėjimu sąžiningai ir nuoširdžiai bendrauti. Tai padės visada, kad ir kokioje situacijoje atsidurtumėte patys ar jūsų aplinkos žmonės.

DVYNIAI

Šio ženklo atstovai yra „alergiški“ kvailiams, jų tiesiog netoleruoja. Jeigu kelyje priešais juos vairuotojas ima daryti keistus ir nelogiškus manevrus, Dvyniai žaibiškai susinervina. Jei kas neteisingai parašo ar ištaria žodį, jie irgi gali greitai užsidegti.

Labiausiai Dvyniai susinervina, kai tenka bendrauti su lėtais ar užsispyrusiais žmonėmis. Tokie jiems atrodo nepajudinami lyg siena. Galite staiga įsiplieksti, kai susiduriate su tokiu mąstymo būdu, jis jums sunkiai suvokiamas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA