REKLAMA

Planetų karai: kaip apsaugoti meilę

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Planetos šiek tiek pasilinksmins, nors, tiesą sakant, mums gali dėl to būti ne visai linksma. Rugpjūčio 13 dieną Venera bus priešiškai nusiteikusi Saturno atžvilgiu, o 14-ąją apsisvaidys strėlėmis su Neptūnu. Tai reiškia viena – nepriklausomai nuo to, koks mūsų Zodiako ženklas, meilei atėjo išbandymų metas.

Neramumus kels ir Marsas, nelabai draugiškai nusiteikęs Neptūno ir Saturno atžvilgiu. Tai sukels mums nesaugumo jausmą. Širdyje kovos idealios meilės siekis (Neptūno poveikis) ir realistiškas požiūris, kokia meilė įmanoma žemiškame pasaulyje (Saturno įtaka).

Patys sau turėsime užduoti klausimą, kuo mums tikėti, kuo kliautis. Saturnas ir Neptūnas ne tik sukels trukdžių mūsų aplinkoje, bet ir iškels daug vidinių barjerų mūsų širdyse ir protuose. Juos išardyti įmanoma, jeigu būsime atviri, sąžiningi ir drąsūs.

Dabar nebegalėsime apsimesti, nusigręžti nuo esminių savo gyvenimo trukdžių ir stabdžių, turėsime priimti tiesą tokią, kokia ji yra. Šis principas galioja visoms gyvenimo sritims, ypač meilės, ir jose kilusioms problemoms.

REKLAMA

Laikai dabar sunkūs, išlaikyti ilgalaikius santykius labai sudėtinga. Tai rodo mūsų šalies skyrybų rodikliai. Skiriasi kas antra pora. Kaip tokioje aplinkoje tikėti meile, santykiais, santuoka?

Nuo rugpjūčio 12 iki 15 dienos bus patikrinti mūsų meilės idealai. Kliaujamės žemiškais pavyzdžiais ir statistika ar vis dėlto tikime, kad meilė nugali visas kliūtis? Šiomis dienomis aiškiai pamatysime atsakymus, nes išsiskirs poros, kurios nebeturi nieko bendro, kur partneriai nepriklauso vienas kitam ir nesijaučia esantys viena komanda.

Kad ir kokios nuviliančios situacijos ar aplinkybės susiklostytų, šiuo laiku svarbiausia nedaryti jokių staigių sprendimų ir tikrai negrasinti partneriui skyrybomis. Bet kokį kilusį konfliktą dabar skubiai reikia aiškintis, atvirai kalbėtis ir kartu ieškoti išeities.

Šis planetų išsidėstymas nėra palankus, bet jis patikrins ir išbandys mūsų santykius. Kaip žinome, po audros visada išlenda saulė ir džiugina skaidriai mėlynas dangus. Planetos nenori mums pakenkti, kaip tik siekia padėti išsiaiškinti kliūtis, kurios mums trukdo pasiekti laimę. Kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų išmėginimai ir pastangos šiuo pavojingu metu apsaugoti savo meilę bus vis kitokie.

AVINAS

Šįkart griežtasis Saturnas Avinus veiks pozityviai. Jums šis įtemptas metas bus lengvesnis nei kitiems Zodiakams.

Dabar svarbu nepriimti vienašališkų sprendimų, aplenkiant partnerį ar jam išvis nieko nesakant. Toks egoistiškumas, susireikšminimas ir partnerio nuomonės nepaisymas gali jį ar ją kaip reikiant įsiutinti.

Sunkiose situacijose svarbu būti budriems ir jautriems, pasistengti įsijausti į kito žmogaus padėtį. Avino ženklo moterims reikėtų šiuo metu būti švelnesnėms ir partneriui parodyti, kad jis jums yra ypatingas, niekas niekada jo negalėtų pakeisti. Avino ženklo vyrams patartina elgtis kaip senų laikų kavalieriams ir paisyti visų mandagaus elgesio ir asistavimo moterims taisyklių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA