REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (08 15–21 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę būsite nusiteikę spindėti, meile apdalyti jums ypatingą asmenį ir net visus aplinkinius. Neturintieji poros pirmomis savaitės dienomis pasielgs išradingai ir taip prikaustys patinkančio žmogaus dėmesį.

Jūsų savaitės šūkis – kuo keisčiau ir neįprasčiau, tuo geriau. Taip originaliai besielgdami, lengviau pritrauksite prie savęs žmones ir pelnysite jų simpatijas ar net meilę.

TAURAS

REKLAMA

Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti su nauju žmogumi, pajausite, kad santykiai vystosi labai greitai, bet širdyje bus ramu – taip ir turi būti.

Labai sparčiai stengsitės vienas kitą pažinti ir atrasite, kad jus jungia daug dalykų. Svarbu, kad sutaptų dvasinės vertybės ir gyvenimo filosofija.

Šią savaitę galite kartu nuspręsti paieškoti infomacijos, tobulinti įgūdžius abiem rūpima tema, todėl kreipsitės į ekspertus, užsirašysite į kursus ar seminarus. Didesnę partnerystės patirtį turintys Taurai taip pat su mylimu žmogumi mėgausis savaite, praplečiančia jų horizontus.

DVYNIAI

Tiems Dvyniams, kurie su partneriu ketina įsigyti namą, butą ar kitokio nekilnojamojo turto, šią savaitę pavyks apsispręsti. Jie ryžtingai judės į priekį ir pasirašinės sutartis, gal gaus patvirtinimą ir pasiims paskolą. Žodžiu, visi šie reikalai jiems eisis sklandžiai.

Kiti Dvyniai sulauks iš artimo žmogaus ar šeimos nario pasiūlymo suteikti finansinę pagalbą. Šio žmogaus dosnumas taip jus sujaudins, kad apkabinsite ir mylėsite jį dar stipriau.

VĖŽYS

Nuostabi savaitė bendrauti su mylimu žmogumi. Pokalbis su juo ar ja gali labai sustiprinti jūsų ryšį.

Kai kurie Vėžiai su partneriu priims sprendimą dėl santykių ateities, jiems nereikės ginčytis, nes abu sutars dėl svarbiausių dalykų. Šią savaitę apskritai labai palanku užbaigti kokius nors poros ar šeimos reikalus ir pasirašyti sutartis.

LIŪTAS

Tai bus išsipildymo savaitė jūsų meilės reikaluose. Antroje jos pusėje stos Mėnulio pilnatis Liūtų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje.

Bus palanku apsispręsti dėl svarbių dalykų, susijusių su santykiais. Dabar negailėdami rodysite atsidavimo ženklus, vienas kitą apsupsite meile ir švelnumu.

MERGELĖ

Širdies ir santykių reikalai šią savaitę jus turėtų pradžiuginti. Meilės planeta Venera įeis į jūsų ženklą ir didins jūsų žavesį bei patrauklumą.

Pokyčius skatinantis Plutonas savaitės viduryje įsikurs Mergelių Tikros meilės sektoriuje. Taigi širdies reikalai dabar atsidurs pirmajame plane, negalėsite jų ignoruoti.

Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti, suvoksite, kad jausmai jau tapo rimti. Seniau užmegztas meilės ryšys tik stiprės, galėsite juo mėgautis.

SVARSTYKLĖS

Turinčios porą ar vienišos Svarstyklės, šią savaitę tikėkitės naujienų meilės sferoje. Gali nutikti netikėtų dalykų. Turintieji partnerį kartu dalyvaus renginyje ar susibūrime, kur patirs ar sužinos kai ką neįprasto ir jaudinančio.

Neseniai pradėjusios susitikinėti Svarstyklės po ketvirtadienio labai aiškiai pajaus, ar tai TAS žmogus Širdis jums pasakys, tik išdrįskite įsiklausyti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA