REKLAMA

Santykių numerologija

REKLAMA

Ne tik astrologai, bet ir numerologai gali nemažai atskleisti apie poros santykius ir abu partnerius, net jų akyse neregėję. Užtenka jų gimimo datų.

Pagal jas apskaičiuojamas kiekvieno partnerio Gyvenimo skaitmuo, o tada – jų Santykių skaitmuo. Vis dėlto svarbu įsidėmėti, kad šis galioja ne tik meilės, bet ir darbo santykiuose, tarp draugų ir šeimos narių.

Svarbu ne ieškoti smagių pasiskaitymų, o suvokti, kad partneris (kitas artimai su mumis susijęs žmogus) padeda ne tik geriau pažinti save pačius, bet ir tobulinti santykius. Juk niekas taip, kaip mūsų mylimas žmogus, nebūna taip arti ir nepažvelgia taip giliai į mūsų protą ir sielą.

Galbūt tiksliau Santykių skaitmenį būtų vadinti Santykių mokymosi skaitmeniu? Jis atskleis „mygtuką“, kuris paleidžia poroje kylančius pykčius, nesantaikas, įprastus elgsenos modelius. Santykių skaitmuo atskleis, ko vienas iš kito partneriai gali išmokti, kad patys keistųsi, tobulėtų ir gerintų tarpusavio ryšį. Santykių skaitmuo padeda kurti harmoningesnius tarpusavio ryšius. Ir ne tik meilės!

Vadovaudamiesi šiuo pavyzdžiu, apskaičiuosite savo ir partnerio Gyvenimo skaitmenis, o tada sužinosite savo poros Santykių skaitmenį.

REKLAMA

1. Tarkime, vienas iš partnerių gimė 1951 06 05.

Sudėkite visus skaičius: 1+9+5+1+0+6+0+5=27.

Tada sumuokite dviženklį skaičių iki vienženklio: 27=2+7=9.

Jūsų Gyvenimo skaitmuo yra 9.

2. Tarkime, antrasis partneris gimė 1951 07 25.

Sudėkite visus skaičius: 1+9+5+1+0+7+2+5=30.

Tada sumuokite dviženklį skaičių iki vienženklio: 30=3+0=3.

Jūsų Gyvenimo skaitmuo yra 3.

3. Norėdami sužinoti Santykių skatmenį, sudėkite partnerių Gyvenimo skaitmenis. Šiuo atveju: 9+3=12. Sumuokite iki dviženklio: 12=1+2=3.

Pavyzdyje nurodytos poros Santykių skaitmuo yra 3.

PASTABA: jeigu abiejų partnerių Gyvenimo skaitmenys vienodi, jų Santykių skaitmuo yra 0.

Santykių skaitmuo 0

Nesusipratimų kyla dėl dvasinių dalykų. Lankstumas ir spontaniškumas – irgi gana karštos šios poros temos. Partnerio humoras, juokeliai, pokštai gali nervinti ir gadinti nuotaiką. O nuolat gyvenimo palydovui kylančios „genialios mintys“ kelti sumaištį.

Šioje poroje būkite pasirengę prisiminti vaikišką smalsumą ir geranoriškai priimti artimo žmogaus pasiūlymus, o ne tik burbėti ir skųstis.

Santykių skaitmuo 1

Tik partneris pasako savo nuomonę ar ką pasiūlo, tuojau pat įsiplieskia ginčas. Šiai porai būdingi ego žaidimai.

Kiekvienam partneriui reikėtų labiau pasitikėti savimi, kad mylimo ar artimo asmens nuomonė, pasisakymai nebūti priimami kaip smūgis savivertei ar taptų priežastimi kibti į atlapus. Kartais protinga nusileisti ir leisti patneriui imtis lyderio vaidmens.

Santykių skaitmuo 2

Per daug artumo ar dusinanti meilė. Tai gali tapti nemaža problema šiai porai. Kai vienas iš partnerių siekia auginti didelius jausmus poroje, o kitas jų baiminasi, gero nelauk.

Ne spauskite, reikalaukite, o pasitikėkite. Pasistenkite vienas kitam palikti kuo daugiau asmeninės erdvės ir neapriboti vienas kito laisvės. Nors skamba keistai, bet tik taip galite labiau suartėti.

REKLAMA