REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (08 22-28 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Gražiausias dalykas jūsų šios savaitės meilės gyvenime bus tas, kad partneris nuoširdžiai norės jums padėti ir palepinti. Mylimas žmogus rūpinsis kasdieniais, buitiniais dalykais neburbėdamas ir nepriekaištaudamas.

Gal atrodys smulkmena, kai šis nieko nesakęs, išgabens šiukšles, parneš jūsų mėgstamą skanėstą ar suplaus indus, bet ji bus maloni ir prisidės prie geros atmosferos namuose. Jausitės dėkingi partneriui už jo atidumą, o pasauliui už tai, kad turite tokį partnerį.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę partneris jus apsups dėmesiu ir neleis suabejoti, kaip jus myli. Jis ar ji bus nusiteikę labai romantiškai. Galite sulaukti kvietimo romantiškam pasimatymui šeštadienį, o gal mylimas žmogus nustebins jus ekstravagantiška dovana?

Jausite jus apglėbusią meilę, nors kartu nerimausite, kad per darbus ir užduotis nedaug laiko galite pabūti vienu du. Kai tik pamėginate nuvogti atsilaisvinusį pusvalandį ar vakarą, būtinai kas nors sutrukdo. Trukdžiai laikini, neverta dėl tokių smulkmenų jaudintis.

DVYNIAI

Meilės gyvenimas šiomis dienomis neatrodys labai paprastas ir lengvas. Jeigu ilgai esate kartu, galbūt padarysite išvadą, kad jūsų santykiai truputį apsamanojo: kiekvienas užsikasėte po savo darbais, užduotimis, buitimi ir per mažai laiko skiriate vienas kitam.

Kai kurie Dvyniai šiuo metu yra atsidūrę gana įtemptoje situacijoje, o mėginimas ją išspręsti, kėsinasi pakenkti jų santykiams. Dabar svarbiausia, kad ir kaip jautru ar nesmagu būtų, nieko nenutylėti ir neslėpti informacijos ar nuoskaudų, nes pasekmės bus tikrai nepageidaujamos.

VĖŽYS

Didžiausią palaimą šią savaitę meilės gyvenime teiks bendravimas. Dabar taps taip lengva partneriui perteikti savo mintis, idėjas ir sumanymus, parodyti savo meilę ir atsidavimą vienas kitam.

Šiomis dienomis norėsis padaryti kažką gražaus ir gero savo mylimo žmogaus labui, nieko už tai nesitikint, nelaukiant padėkų ar komplimentų. Šeštadienis tinkama diena maloniems siuprizams, parašykite ir prie lovos palikite meilės laišką ar atviruką arba praleiskite romantišką savaitgalį dviese.

LIŪTAS

Šią savaitę asmeniniame gyvenime jums norėsis pasiimti išeiginę. Nejausite paramos, kai spręsite meilės, aistros ir romantikos reikalus.

Kai kuriems, ypač jeigu susitikinėja neseniai, šios dienos gali būti sudėtingos, įmanomi išsiskyrimai. Tikriausiai jų tai nenustebins, nes nujautė ar aiškiai matė, kurlink krypsta jų santykiai. Kad ir kiek jie truktų, liūdesio šešėlis neišvengiamas. Kita vertus, aiški pabaiga geriau, negu miglotas ryšys.

MERGELĖ

Tai jūsų meilės savaitė! Pasinaudokite laimės planetos Jupiterio viešnage Mergelės ženkle. Rugsėjo 9-ąją Jupiteris paliks jūsų Zodiaką, o kito jo pasirodymo teks laukti dvylika metų! Todėl drąsiai atsiverkite gyvenimui ir priimkite jo dovanojamas galimybes.

Šį savaitgalį jus mylės ir Venera. Meilės planeta padės mėgautis gyvenimo malonumais visu tempu. Vienišiams tai reiškia galimybę sutikti ypatingą žmogų ir įsileisti jį į savo gyvenimą. Turintieji porą, mėgausis jau sukurtu meilės ryšiu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA