REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

2016 metų rugsėjį Avino laukia draugystės išbandymai. Jis turėtų neleisti kitiems negražiai kalbėti apie jam brangius žmones ir pats neištarti apie juos blogo žodžio. Galbūt jo šefas ims keikti kolegą, su kuriuo Avinas palaiko draugiškus santykius, arba kas nors ims šmeižti asmenį, kuriam jaučia simpatiją.

Avinui nederėtų laikytis nuošalyje. Jis turi drąsiai ginti sau brangų asmenį. Mėnesio viduryje Avinas sulauks netikėtų naujienų. Žinios gali būti geros arba nelabai geros.

Mėnesio pabaigoje Avinas turės galimybę pailsėti. Jeigu jis galės pasirinkti poilsį dviese ar vienumoje, tai turėtų žinoti, kad žvaigždės jam rekomenduoja vis dėlto pabūti vienam. Nuobodžiauti ir liūdėti jam tikrai neteks. Avinas tokiu būdu sugebės pasisemti jėgų ir energijos, be to, jam kils naujų idėjų, kurias įgyvendinęs galėtų smarkiai pagerinti savo materialinę ar socialinę padėtį.

REKLAMA

Palankiausios rugsėjo dienos Avinui naujiems darbams ir projektams pradėti: 1, 10, 13, 23.

Nepalankios rugsėjo dienos Avinui, kai reikės būti ypač atsargiam: 3, 11, 25.

TAURAS

Rugsėjo mėnesį Taurui daugiausia sveikatos kainuos trintis su mylimu žmogumi. Gali būti, kad jo partneriui pasitaikys palankios galimybės sparčiam profesiniam augimui ir jis gerokai aplenks Taurą. Kad netektų nuolat dėl to vaidytis, jam derėtų stengtis neatsilikti. Taurui reikia ne ieškoti geriau apmokamo darbo, o tik vystytis dvasiškai.

Patartina nekreipti dėmesio į nuovargį, kuris užgrius mėnesio viduryje. Tai bus darbinių problemų ir buities rūpesčių pasekmė. Tiesiog reikia kasdien skirti bent po pusvalandį sau ir atsipalaiduoti vienumoje, užsiimti relaksacija ar pamedituoti.

Savaitgalius Taurui geriausia praleisti užmiestyje, kad galėtų pabūti gamtoje. Grynas oras, priartėjimas prie žemės ir augmenijos suteiks jam naujos gyvybinės energijos.

Palankiausios rugsėjo dienos Taurui naujiems darbams ir projektams pradėti: 2, 7, 16, 27.

Nepalankios rugsėjo dienos Taurui, kai reikės būti ypač atsargiam: 4, 12, 26.

DVYNIAI

2016 metų rugsėjo mėnesio pradžioje Dvyniams reikia būti atsargiems: kažkas bandys apie juos paleisti nemalonius gandus ar apšmeižti. Pikti negerų žmonių žodžiai gali visai neatspindėti tikrovės ir būti tik nedorų kėslų išraiška. Neverta bandyti aiškintis, kam jie užkliuvo, teisybės vis tiek nepavyks sužinoti. Jiems lieka vienintelė išeitis – elgtis oriai, vaikščioti aukštai iškelta galva ir ramiai išgyventi nemalonų laikotarpį.

Mėnesio viduryje Dvyniai sužinos naujienų apie darbą, kurios privers juos gerokai pasukti galvą. Galbūt jiems pasiūlys naujas, palankesnes darbo sąlygas, naują projektą arba jie sužinos kažką netikėto apie kolegas ar viršininką. Bet kuriuo atveju patartina nesikarščiuoti, nepriimti jokių neapgalvotų sprendimų ar nesiimti staigių veiksmų. Rugsėjo mėnesį Dvyniams geriau nekeisti darbo vietos, nes pasekmės būtų tikrai nemalonios.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA