REKLAMA

​Savaitės horoskopas dvylikai ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Reikia pagalbos? Pirmadienį jos sulauksite, draugas laukia jūsų ženklo ir yra pasirengęs padėti. Antradienį ir trečiadienį mažiau kliaukitės sėkme. Šiomis dienomis turėsite pripažinti, kad ne visada ir ne viskas klostosi, kaip jūs norite.

Tai bus tokia įprasta pakilimų ir nuopolių savaitė, taigi antroje jos pusėje sėkmė vėl atsigręš į jus. Penktadienį galite laukti netikėti linksmybių ir spontaniškų pasiūlymų, o likusios savaitgalio dienos bus ne ką mažiau įdomios ir malonios, bet ramesnės.

TAURAS

REKLAMA

Savaitės pradžioje jausitė lyg animacinis herojus, prabudęs nupieštame pasaulyje, realybės ribos bus išskydusios. Per daug į tai nesigilinkite, nes išprotėsite.

Atradienį ir trečiadienį , jeigu pasijusite tarsi vienišas kosmonatas, sklandantis Visatoje, paprašykite, kad artimas draugas sugrąžintų jus į žemę.

Jums nebūdingas spontaniškumas, bet darbo savaitės pabaigoje gali užvaldyti staigus ir labai keistas jausmas. Tik ramiai, giliai įkvėpkite. Šį savaitgalį viskas sugrįš į įprastą ritmą, netgi geresnį nei buvo.

DVYNIAI

Gal geriau ne užsispirkite, o būkite lankstūs, atviri, prisitaikantys? Kokia nauda iš užsispyrimo? Atrodys, kad laimėjote, bet ta pergalė bus trumpalaikė ir nenaudinga.

Iki savaitės vidurio mąstysite apie esminius pokyčius gyvenime, o antroje jos pusėje mėginsite patikrinti visas su tuo susijusias idėjas, narstydami jų patikimumą su draugais. Savaitgalį galbūt gerai pailsėsite, todėl gebėsite susikaupti ir aiškiau matyti daiktus, situacijas ir žmones.

VĖŽYS

Pirmadienį nepasiduokite emocijoms, reikėtų kliautis racionaliu mąstymu. Verčiau patyrinėkite mintis ir idėjas, kurios kils jums ar išgirsite apie jas iš kitų. Iki savaitės vidurio leisite mintims klajoti ir patys būsite jų nunešti, noriai eisite pasivaikščioti, paplaukioti, pabūti prie vandens, gamtoje.

Besibaigiant darbo savaitei įvairiausios užduotys ir reikalai sugrąžins į realybę, todėl teks mąstyti ir veikti praktiškai, laiko svajoti neliks. Labai svarbu nepasiduoti emocijoms, nereaguoti emocionaliai. Savaitgalis bus pripildytas žmonių. Organizuojate vakarėlį? Jeigu ne, gal reikėtų kokį surengti? Jums tai būtų į naudą.

LIŪTAS

Pirmadienį reikėtų nuryti išdidumą ir elgtis kukliai, dabar jis tik trukdys bendrauti su aplinkiniais. Jeigu sumažinsite savo ego, antradienį ir trečiadienį turėsite daug galimybių įsiklausyti į save ir ką sako kiti.

Jums nereikia apsimetinėti, kad žinote atsakymus, jeigu taip nėra. Verčiau tai pripažinkite ir priimkite galimybę išmokti ar sužinoti kažką naujo. Jums tai bus tarsi iššūkis, kurį sau mesite antroje savaitės pusėje. Savaitgalis atneš žinių, kurios parodys, kad pasaulio negali padalyti į juodą ir baltą, jis labai įvairus.

MERGELĖ

Vis dar judate ta pačia kryptimi, tik kitu keliu. Taigi pirmadienį nereikėtų sutrikti ar pasimesti. „Įsijunkite“ optimizmą ir pasinaudokite savo organizaciniais gebėjimais.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA