REKLAMA

​Rugsėjo kinų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pirmąjį rudens mėnesį seksis tiems, kurie turi kalbos dovaną ar auksines rankas, geba ką meistrauti ar kurti. Dabar bus pageidautinas tikslumas, gebėjimas įžvelgti esmę, atidumas, nes konkurentai nesnaus.

Rugsėjis gali būti pripildytas skubėjimo ir galybės reikalų, kuriuos turime spėti sutvarkyti, bet svarbu nepamiršti pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Trumpos pauzės per savaitę ir poilsio valandėlės savaitgalį padės sumažinti įtampą ir nuovargį.

Šį mėnesį valdo Ugninis Gaidys, todėl sveikas egoizmas bus naudingas ir neš mums sėkmę. Ramia sąžine pasirūpinkite savimi, tada ir kitiems parūpsite!

ŽIURKĖ

REKLAMA

Dalykų esmė

Retai kada Žiurkės jautė tokį įkvėpimą ir pakilimą kaip šiemet. Tačiau dabar atėjo laikas atskirti pelus nuo grūdų. Kurios idėjos lengvai įgyvendinamos, o kur mažose detalėsi, kaip sakoma, velnio ragai kyšo?

Rugsėjį labai svarbu žiūrėti realistiškai, kiek įmanoma viską ir visus tikrinti, kad įsitikintumėte, ar nėra paslėptų „kabliukų“. Taip apsisaugosite nuo praradimų ir kančių. Meilės reikaluose būkite sąžiningi, sakykite, ką manote, ir žadėkite, ką galite ištęsėti.

JAUTIS

Viskas kontroliuojama?

Kelias laisvas – dabar galite sukaupti jėgas ir efektyviai jas panaudoti, nes sulauksite mažai ar jokio aplinkos pasipriešinimo.

Jeigu turite ambicijų kilti karjeros laiptais, rugsėjį palanku gaudyti momentus, kai tinkamai save pristatysite ar pasiūlysite atlikti svarbias užduotis ir būsite pastebėti.

Asmeniniame gyvenime vadovaukitės paprasta taisykle: kontrolė yra gerai, bet dar geresnis dalykas yra pasitikėjimas.

TIGRAS

Meilė sau ir kiti reikalai

Visko per daug? Nesirūpinkite, Tigrams rugsėjį pavyks lengviau nei kitiems chaose pastebėti dėsningumus. Vis dėlto šį mėnesį jums reikėtų susirūpinti vienu svarbiu dalyku – savo sveikata.

Labai svarbu reguliariai daryti pertraukas ir ilsėtis, nes kitaip emocijos ir nuovargis pradės imti viršų. Pasimokykite iš metų valdovės Beždžionės retkarčiais pasiduoti spontaniškiems impulsams padaryti kažką netikėto ar tiesiog kitaip. Asmeniniame gyvenime gali įsivyrauti pauzė, pasinaudokite ja, pamąstydami apie save, kokie jūsų poreikiai ir norai širdies reikaluose.

KIŠKIS

Akiratyje

Šio ženklo atstovai norėtų, kad gyvenimas būtų ramesnis, bet rugsėjį šis jų pageidavimas nebus išpildytas.

Šiuo metu visų dėmesys kryps į jus, todėl pasirūpinkite, kad nepridarytumėte klaidų, darbe būkite atidūs ir atsakingi.

Nerizikuokite piniginiuose reikaluose. Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Užtat visada galite pasitikėti šeimos nariais ir draugais.

DRAKONAS

Konkurentai nesnaudžia

Gyvenimas, atrodys, vėl įgavo struktūrą ir formą. Tačiau jums reikės pasitelkti ištvermę ir kruopštumą, kad rugsėjį pasiektumėte, ko trokštate. Konkurentus dabar galite įveikti, tik aiškiai, apgalvotai ir kryptingai veikdami.

Meilės reikalai bus ramesni. Turintieji porą, iš partnerio sulauks palaikymo, jis padės jums atgauti jėgas. Vienišiams rugsėjį reikėtų būti kantresniems.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA